Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg csak barátnak tekint?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak barátnak tekint?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Nem rég ismertem meg. Tök sokat beszélgetünk azóta, találkoztunk is párszor. Rengeteg hasonlóság van bennünk,és szinte minden témáról tudunk beszélgetni. Erre valamelyik nap beszélgetünk chaten, és megkérdezte,hogy nem-e baj,ha ő csak barátként tekint rám... Pedig amikor találkoztunk,kereste a szemkontaktust, dicsért,hogy szép vagyok,vagy jól áll a ruha. Ha tudott,akkor megérintett, hozzám ért.. És még most is találkozni szeretne. Én ezt egyáltalán nem értem... Persze még alig ismerem, szóval még ha lehetne is valami,nem mostanában lenne.. De nekem nagyon bejön a srác.

2012. aug. 28. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ki is mondta akkor igen. Örülj, hogy legalább megmondta és nem kelt benned hamis reményt.
2012. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tesztel, hogy mit szólsz, provokálni akar ezzel. Vagy szimplán csak félénk. Vagy mivel külsőleg nem jössz be neki, csak barátként tud rád tekinteni. Nem vonzódik hozzád, mint nőhöz. Találkozgass vele továbbra is és úgyis kiderül mi az ábra.
2012. aug. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!