Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lanyt akit regota ismerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lanyt akit regota ismerek megszeretnek kapni. Nagyon szeretem ot de o engem csak baratnak tekint. Valaki tud segiteni? Kerem

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy tetszik neked?
2011. dec. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 simizucyka válasza:
Nagyon sokszor megtörténik ez a helyzet.Mindenki tudja, hogy egy nagyon szoros barátságban előbb-utóbb valaki többet fog érezni.Ha igy is akarja a barátságot, akkor ő is érez valamit!
2011. dec. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

sztem tudja a lány,ha csak barátnak tekint húú akkor nehéz dolgod lesz


ha igy is akarja a barátságot, akkor ő is érez valamit!

ezt ugy érted hogy ha tudja hogy szereti a srác és igy is akarja a barátságot? ha erre gondoltál hát akkor sztem nem feltétlenül

2011. dec. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 simizucyka válasza:
Mi nők tudunk önzők lenni.Szükségünk van a törödésre, de ugyanakkor mint férfi nem érdkel.Inkább útjára engedni vagy magad mellett tartani?Felmerül a kérdés.Kinek az érdekei dominálnak.Ha nyiltan a szemébe mondod én töled csak barátságot akarok semmi mást akkor jó esély van, hogy nem fog keresni, viszont ha napról napra adsz egy kis reménysugarat nem tud elengedni.
2011. dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez tényleg önző dolog
2011. dec. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mint közismert, ebből a helyzetből nehezebb továbblépni, mintha most találkoztál volna vele először.


Itt már csak olyasmikben reményekdhetsz, mint pl. egy előléptetés, drága autó, nagy ház vásárlása vagy más társadalmi előrelépés, ami jelentősen felértékel a nő szemében, és akkor hirtelen rájöhet, hogy mindig is szerelmes volt beléd.

2011. dec. 10. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban! Más esélyed sajnos nincs.
2011. dec. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincs ennekem bajom sem a kulsommel sem a szovegemmel.Viszonylag eleg vonzo pasi vagyok.Neki megfelelo.De nemtudom mit tegyek.Jo baratbol akarok pasi lenni es nemtudom hogykell.Ebben tud segiteni valamejk csaj?
2011. dec. 15. 18:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha neki megfelelő lenne a külsőd, akkor nemcsak barátnak tekintene.
2011. dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Viszonylag eleg vonzo pasi vagyok.Neki megfelelo."


Nem vagy megfelelő neki, mert csak jóbarát vagy.


Gyűjts sok pénzt, akkor majd megfelelő leszel.

2011. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!