Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Még anno volt egy srác akivel hónapokig beszélgettünk.Rengeteg közös volt/van bennünk,órákig eltudtunk beszélgetni.Viszont ő Pesten lakott én meg kb 200 km-rel arrébb.Nagyon jól kijöttünk aztán egyszer csak véget vetett a "kapcsolatnak" mert akadémiára kellett mennie és már nemtudtunk volna beszélni se.Ennek ellenére immár "baráti" viszonyban mégis tartottuk egy ideig a kapcsolatot.Időközben neki barátnője lett én pedig már nem bírtam ezt nézni ezért meg mondtam neki,hogy mindkettőnk érdekébe inkább letörlöm.Megértette és el fogadta ezt a döntésemet.Azt hittem ezután könnyebb lesz,közben nekem is lett barátom de nem tartott sokáig és csalódtam is benne.Kb.fél évig beszélgettünk és 4 vagy 5 hónapja,hogy töröltem,de azóta is nagyon gyakran gondolok rá.Én tudom,hogy nem véletlenül ismertük meg egymást és nem véletlenül hasonlítunk ennyire.Amikor fősulis leszek nagy valószínűséggel pestre költözöm tanulni és akkor már semmi nem lehet akadálya kettőnknek.Viszont ez még kb.5 év,félek,hogy addigra már semmit sem fog nekem jelenteni és ezt nem akarom.Elfelejteni sem tudom őt.Nemtudom,hogy megéri-e úgymond rá várnom.Persze nem olyan értelemben,hogy addig nem is találkozom senkivel.De...egyszerűen nemtudom.:(

2012. aug. 29. 13:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

jól értem ő 20+? te pedig 13?


hidd el, hogy magadtól is elfogod felejteni :)

annyit kell majd csak tenned, hogy nyitott maradsz a hétköznapokban. közben nyugodtan gondolj rá, ha szeretnéd.

2012. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nem 14 múltam ő pedig 16xD
2012. aug. 29. 16:50
 13/13 A kérdező kommentje:
és szeretném elfelejteni és eddig sem sikerült :( soha egy sráccal sem jöttem ki ilyen jól és ő kedves volt és normális őt nem érdekelte hogy nézek ki :( hiába vagyok nyitott ha szinte az összes srác a kűlsőt nézi és hát az enm az erősségem :(((
2012. aug. 29. 16:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!