Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Még anno volt egy srác akivel hónapokig beszélgettünk.Rengeteg közös volt/van bennünk,órákig eltudtunk beszélgetni.Viszont ő Pesten lakott én meg kb 200 km-rel arrébb.Nagyon jól kijöttünk aztán egyszer csak véget vetett a "kapcsolatnak" mert akadémiára kellett mennie és már nemtudtunk volna beszélni se.Ennek ellenére immár "baráti" viszonyban mégis tartottuk egy ideig a kapcsolatot.Időközben neki barátnője lett én pedig már nem bírtam ezt nézni ezért meg mondtam neki,hogy mindkettőnk érdekébe inkább letörlöm.Megértette és el fogadta ezt a döntésemet.Azt hittem ezután könnyebb lesz,közben nekem is lett barátom de nem tartott sokáig és csalódtam is benne.Kb.fél évig beszélgettünk és 4 vagy 5 hónapja,hogy töröltem,de azóta is nagyon gyakran gondolok rá.Én tudom,hogy nem véletlenül ismertük meg egymást és nem véletlenül hasonlítunk ennyire.Amikor fősulis leszek nagy valószínűséggel pestre költözöm tanulni és akkor már semmi nem lehet akadálya kettőnknek.Viszont ez még kb.5 év,félek,hogy addigra már semmit sem fog nekem jelenteni és ezt nem akarom.Elfelejteni sem tudom őt.Nemtudom,hogy megéri-e úgymond rá várnom.Persze nem olyan értelemben,hogy addig nem is találkozom senkivel.De...egyszerűen nemtudom.:(

2012. aug. 29. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szerintem kár volt letörölni.Barátság megmaradhatott volna

Ráadásul 5 év az hosszú idő.Sokat változik a világ,és ti is

2012. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tudom,hogy kár volt de mire töröltem szinte már alig bezséltünk :/ ráadásul rosszvolt látni,hogy van barátnője és szereti :/ meg a tudat,hogy ő ott lehet vele :/
2012. aug. 29. 14:01
 3/13 anonim ***** válasza:
és?néha fáj valami.De inkább örültél volna neki,hogy boldog..Nagyon rosszul tetted.Heti 1x beszélgetés is több mint a semmi
2012. aug. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nem tudom...

szerintem hagyd őket békén, a barátnője se nézné jó szemmel ha látná, hogy neked szimpatikus a barátja és beszélni akarsz vele

5 év hosszú idő, remélhetőleg addig találsz magadnak egy fiút akit szerethetsz

2012. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
egyrészt örültem si neki de a másik felem nagyon nem és a végén a beszélgetések jó ha a havi egyet elérték és az is csak pár perc
2012. aug. 29. 14:06
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem feletsd el 5év múlva lehet már nem is lennétek jóba ugyanannyira ja és ha odamész a környékére lehet csalódni fogsz jobban keress mást szerintem
2012. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
utolsónak:azóta már enki sincs barátnője és nem si zaklatom mióta töröltme nem bezséltünk
2012. aug. 29. 14:07
 8/13 A kérdező kommentje:
bocs utolsó előttinek
2012. aug. 29. 14:08
 9/13 anonim ***** válasza:

hát keresd fel újra ;)

csak nem biztos h jót teszel magadnak ezzel.. így most már szép lassan elfelejted és meglátod h kár lett volna szenvedni vele :/

2012. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kb 15 lehetsz.majd jön valaki más.5 év az rengeteg idő.
2012. aug. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!