Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te mivel lepnéd meg Párodat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mivel lepnéd meg Párodat évfordulóra?

Figyelt kérdés

- Esetleg egy utazással/ wellness hétvégével kettesben?

- vagy talán valamilyen tárgyal? Ilyenkor gondoljatok bele egy nő örül az apróságnak, míg egy férfi "kínjában" azt sem tudja mit csináljon vele és a "sufniban" köt ki az alaposan megválasztott ajándék.

(linkeket/ képeket/ válaszokat várok) (:



2012. aug. 29. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Wellness jó ötlet! :)
2012. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én vacsorázni szoktam elvinni a barátnőm, mellé kap egy szép doboz csokit, meg egy szál rózsát. És egy borítékba teszek egy képeslapot, amiben összegzem az elmúlt egy év szép emlékeit. :)
2012. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A vacsora és mellé egy kis apróság nagyon aranyos dolog ill. roppant ötletes és egy nő még el is olvad tőle. (tisztelet a kivételnek!)

De fordított esetben ez már-már nem vagy alig igaz. A férfiak többsége ebben az esetben nem vagy többsége nem engedi, hogy a nő állja az egészet és itt már a meglepi "meghívatásba" megy át. Persze lehet az egész előtt közölni a Párunkkal, hogy ne merjen semmit fizetni, mert itt most pont ez a lényeg! Ugyan ez áll fent a wellness hétvégénél.

Apróságot adni egy férfinek, legyen az emlékek "hada" (fénykép/ kulcstartó/maci) tapasztalat, hogy 1 hónappal az odaadás után már azt sem tudja, hogy hová tette, míg 1 nő ha kell vele alszik (maci) berakja a pénztárcájába (kép).

2012. aug. 30. 01:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen muszáj kimozdulnotok, otthon is meglepheted gyertyákkal valami fincsi étellel, harmonikus zenével, akár együtt is fürödhetek. Persze egy kis ajándék sem maradhat el (pl: ékszer, csoki virág, vagy célozgass egy kicsit rá mire lenne szüksége. )
2012. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én pasi vagyok a szerelmemnek képkereteket készítettem az együtt szedett kagylóhéjakkal díszítettem. ő egy pólót csináltatott nekem, egyedi felirattal. évfordulónkra vettem egy fotóalbumot és nyomtattattunk ki képeket az elmúlt időszakból, plusz beletettünk minden egyéb kis apróságot ami egymásra emlékeztet (falevél a parkbólahol először randiztunk, belépőjegy stb) elvittem vacsorázni egy hangulatos vendéglőbe,a pincérrel megdumáltam hogy hozzon egy pici sütit egy szál égő gyertyával. semmit nem kértek érte, és még zenét is adtak. hát így.
2012. aug. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csaj vagyok. A nôk pedíg jobban örülnek valaminek, amit te magad készítettél, mint egy nagyon drága cuccnak, hisz ez azt jelenti, hogy idôt fordítottál rá. A vacsora mellé készíts pl. egy emléktáblát. (parafa táblára tûzz képeket/ tárgyakat amik a közös emlékeket elevenítik fel) egy vers (vagy dal, ha tudsz énekelni) is jó ötlet. FONTOS, hogy ez, vagy az ajándék tárgy személyre szabott legyen. Ha például szereti a kék virágokat, akkor száríts ki egy kék virágot, és azt is tûzd a táblára. A versben pedíg ne egy általános dolgot említs meg, (pl hogy szép a szeme), hanem valami tényleg rá vall (pl hogy neki a legjobb a sajtos pogácsája). Ezek a dollgok mind azt mutatják, hogy figyelmes vagy. Persze az megint más tészta, ha régóta vágyik valamire. Ha megteheted, akkor azt vedd meg neki, de ahhoz, hogy csak úgy vásárolj neki valamit, nem nagyon kell megeröltetni magad. Már pedíg a csajok pont ezt értékelnék! Készíts neki valami személyeset. Valamit, ami azt àrulja el rólad, hogy igenis gondoltál és idôt fordítottál rá. Hidd el, sokkal jobban örül majd neki, mint egy luxus cuccnak. És nem mellesleg még anyagilag sem fog tönkre tenni. Ráadásul az sem baj, ha nagyon bénán sikerül összedobni a cuccot, hiszen nem az számít, hogy hogyan sikerült, hanem, hogy te készítetted! Ami a kaját illeti, te is fôzhetsz, de ha nagyon figyelmes akarsz lenni, akkor elôre foglalj asztalt különbözô éttermekben, és kérdezd meg, hogy melyikben szeretne enni. Pl így. "Mihez van kedved enni; olasz, kínai, vagy amerikai ételhez?" Ha látja, hogy készültél az estre az plusz egy jó pont! Remélem segítettem.
2012. aug. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Esetleg, ha úgy döntesz, hogy valamilyen tárggyal leped meg, írj hozzá egy verset, szöveget, amiben elmondod, mit szeretsz benne, mennyit is jelent neked, stb... Ha sajátot írni nem sikerülne tölts le egyet a netről. Ezt akár még meg is tanulhatod és elmondhatod neki miközben átöleled és odaadod a meglepetést.

Egy kis megjegyzés: Szerintem a Wellnessnek is nagyon örülne és ezt a taktikát ahhoz is alkalmazhatod. :)

Sok szerencsét!

2012. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de rég volt, talán igaz se volt...
2014. szept. 14. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!