Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok valami ötletet adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok valami ötletet adni mit vegyek szüleimnek házassági évfordulóra?

Figyelt kérdés
26. lesz és meg szeretném őket lepni valamivel. Értelmes válaszokat várok. Nem gondoltam nagyon drágára csak valami olyat szeretnék, amire emlékezni is fognak.
2012. aug. 22. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
egy wellness hétvége még nem annyira drága mint egy hajóút :D
2012. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 okoska31 ***** válasza:

házassági évfordulóra? szerintem ez az ő ünnepük.

de, ha mindenáron akarsz nekik valamit, akkor esetleg kutathatsz a fényképeik között, és az éveket átfogva egy fotóalbumot csinálhatsz nekik.

tény, hogy melósabb, mint bemenni a boltba és leakasztani valamit, de sokkal-sokkal személyesebb lesz.

csak legyen benne minden év - akár az első randik is, ha van róluk valamilyen emlék. (lehet akár egy eltett mozijegy, amit lefényképezel.)

2012. aug. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az enyémeknek is most lesz szombaton :) Tesa nem te vagy az? :D


amúgy én egy képeslapra gondoltam :)

2012. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából holnap lesz :D Ciki, nem ciki most jutott eszembe és valami olyan kéne amit meg tudok venni még gyorsan holnap amíg ők dolgoznak.
2012. aug. 22. 19:24
 5/6 A kérdező kommentje:
#3-mas Nincs tesóm és az övéké holnap lesz. :)
2012. aug. 22. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:

:)) csak vicceltem :)


én mint mondtam képeslapot veszek Nekik, hisz ezt Nekik kell ünnepelni nem nekünk :)

2012. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!