Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csábító nők! Hogyan tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csábító nők! Hogyan tudnátok elérni, hogy a szeretett férfi minden pillanatban rátok gondoljon?

Figyelt kérdés
Olyan nők vagy akár férfiak véleményére vagyok kíváncsi akik nagyszerű csábítási praktikákat ismernek!Szeretek egy férfit,több mint fél éve találkozgatunk,beszéltünk már közös jövőről..De nem érzem,hogy szerelmes lenne...csak akkor mondja,hogy szeret ha két hét üzleti útra megy pl.Segítsetek!

2012. aug. 29. 19:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell kimondania azt, hogy szeret, elég ha érzed.
2012. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A férfiak nehezen mutatják ki az érzéseiket, lehet csak ezért nem érzed, hogy szeret.
2012. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Tudtam erre egy bájitalt, de most pont nem jut eszembe...

Amúgy adj neki egy használt tangabugyidat, amit hordjon a zakója zsebében.

2012. aug. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 TOMAtm ***** válasza:
ha ez neked magadnak nem megy akkor tökmind1.mi mégcsak nem is ismerjük,de azt általánosságban elmondhatom ha valakinek folyamatosan a kedvében jársz,megleped ezzel azzal(nem nagy dolgok,csak egy almás süti pl este mikor hazaér,vagy valami amit szeret) akkor kötődni fog hozzád,ha nem érzi hogy jelent neked valamit akkor úgysincs értelme mert jönni fog más akinek fontos lesz és ezt érezteti is.
2012. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nem kell semmilyen mocskos praktika, a szerelem úgy a természetes ha magától történik, nem valami befolyásra
2012. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De én olyan praktikákra gondoltam,amikkel még jobban az ujjam köré csavarom!
2012. aug. 29. 19:44
 7/19 anonim ***** válasza:

nem vagyok csábító nő

de ez csak úgy jön, vagy megszeret vagy nem


de, ez mit takar? több mint fél éve 'találkozgatunk,beszéltünk már közös jövőről'

ki hozta fel a témát?

2012. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Add magad, legyél természetes!

Nem árt, ha mindig ápolt vagy, adsz magadra, csinosan öltözködsz otthon is, kedves vagy, kedveskedsz neki valamivel (ahogy már írták is).

Ennél több nem igen kell.

2012. aug. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Eddig csak szex kapcsolat volt,bár voltak közös programok és wellnes hétvégén is voltunk!Ő hozta fel,de én nem érzem,hogy annyira oda lenne értem...
2012. aug. 29. 19:48
 10/19 A kérdező kommentje:
Természetesen azóta már többről van szó.
2012. aug. 29. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!