Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy férfi kedvel egy nőt, de csak barátok, hogyan lehet elérni, hogy szépen beléd habarodjon, mint te belé?

Figyelt kérdés

Hogyan hódíthatom meg, ha a kedvelés már megvan? Nem úgy értem, hogy hogyan udvaroljak neki, az nem a nő dolga. Hanem, hogyan érhetném el, hogy vágyjon rám jobban mint most, hogy párjaként tudjon szeretni?


Most komolyan, mit tehetnék a kedvességen, segítőkészségen kívűl?

Normális válaszokat várok, a baromságokra nem fogok válaszolni, előre szólok.


Köszönöm szépen!


2011. dec. 12. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom. Pontosan 3 héttel ezelőtt történt velem vmi hasonló, de mégis más.

Én beleszerettem, és azt megmondtam neki. Ő annyit mondott, h tetszem neki és, h kedvel, de nem tudja viszonozni az érzelmeket.

Azóta nem keresett, nem beszéltünk. Hát most mit mondjak, szar. Nem tudom mit tegyél, de ne teregesd ki a lapjaidat. sztem.

19/L

2011. dec. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azon már túlestem, elmondtam, mert nem bírtam tovább. Nálam is ez volt, eltünt pár napra, majd megint a közelemben van, minden megy a régi vágányon. :) Érdekes szitu!
2011. dec. 12. 16:11
 3/7 Iuventus ventus ***** válasza:
Hány évesek vagytok mióta ismeritek egymást, és ha hiszel benne mi a horoszkópotok?
2011. dec. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Komolyan irigyellek akkor. Én is vártam, h hátha keres, de sajnos így jártam. Mindegy vhogy túl leszek rajta, csak most még rossz:(


de ez egy nagyon nagy pozitívum, h keresett téged. Szval, tanácsot adni nem tudok, de szorítok 1000rel

Első voltam:)

2011. dec. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pozitívum, hogy keres, de a témát szóba sem hozza?


Nem tudom, inkább fura. Ha nem akar semmit, miért nem hagy már? Ha meg akar, miért nem lép?


Csupa rejtély.

2011. dec. 12. 16:43
 6/7 A kérdező kommentje:
Kértem, hogy ne keressük egymást, nekem jobb lenne. Úgy látom ennyit érek neki. Nem érdekli nekem mennyire fáj ez.
2011. dec. 12. 16:57
 7/7 anonim ***** válasza:

:(

Értem, végül is te tudod, de akkor miért akarod, h beléd habarodjon? Mennyi idős vagy?

2011. dec. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!