Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális dolog? Ex (pls)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog? Ex (pls)

Figyelt kérdés
Normális dolog hogy 3 hete szakitottunk a barátommal és én csak azért szeretnék csinálni egy uj faebookot hogy tudjam mi van vele? Már 2 hete nem beszéltünk és hiányzik..de semmit nem seretnék tőle mert tudom hogy van barátnője és ezt tiszteletbe tartom.A saját fészemről meg nemakarok írni mert az ugy tök gáz mondjuk sztem igy is. De engem tényleg csak az érdekelne hogy mivan vele ez normális?

2012. aug. 31. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog.
2012. aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, de az,hogy 3 hét alatt máris van másik csaja, érdekesnek tartom. Érdemel annyit,hogy foglalkozz vele? Persze szakítás után mindenki nyomozgat a másik után.. Csak ne vidd túlzásba, mert neked lesz rosszabb.
2012. aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
osztom többiek véleményét
2012. aug. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát lehet nem érdemli meg. én tényleg csak annyit akarok hogy tudjam mi van vele..
2012. aug. 31. 17:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már felmerült benned az a kétely, hogy normális dolgot művelsz -e, akkor nem azt művelsz :).
2012. aug. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt. Júliusban szakítottunk(eléggé megbántott) a barátommal. Eleinte nagyon hiányzottak a baráti beszélgetéseink és engem is érdekelt, hogy mi van vele, ezért 1x-2x ráírtam facen(ilyen kis ürügyekkel), de nagyon bunkón viselkedett. Akkor elhatároztam, hogy én többször nem írok neki, ha ilyen.Nem kerestem.Most meg már eljutottunk oda, hogy keres(ritkán, de legalább keres):)

Amúgy szerintem felesleges csinálnod egy új facebook-ot, nem ciki az ha szimplán írsz neki a mostaniról:) (megsúgom, hogy párszor nekem is eszembe jutott, hogy csinálok újat és azon szépen érdeklődök iránta:D) ja meg ha bejelölöd az újon, akkor úgyis csak snassz dolgokat mond majd el, hisz egy "idegennel" én sem osztom meg a személyesebb dolgaimat:)

2012. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*hiányoztak :D
2012. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A rendes facedről is írj rá bátran, feltéve ha nem nagyon durva volt az "elválásotok" - én ezt tenném.
2012. aug. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igázából nekünk azért lett vége mert nem tudtunk eggyütt lenni kb csak 2 hetente hétvégén..miután szakitottunk utána beszéltünk még egy hétig aztán ugy szépen lassan elfelejtett.
2012. aug. 31. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!