Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is nagyon elvetend...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon elvetendő dolog, ha valaki sms-ben szakít?

Figyelt kérdés

Sőt, nem is szakít, hanem azt mondja, hogy mi sose jártunk...

Ja, meg hogy nagy a seggem, de ez már csak részlet kérdése, mert leszarom, hogy tetszik-e neki vagy sem...


2012. aug. 28. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Igen, bunkó paraszt dolog.
2012. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
én felhívnám és jól meg mondanám neki a magamét biztos egy nagy bunkó és még szépen fejeztem ki magam19/L
2012. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
szóban illik szakítani.így olyan személytelen és megalázó...
2012. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, bunkó, és terveztem vele a szakítást, de öngyilkossággal zsarolt, ha megteszem...

Szóval...VÉGRE!!! Az ő (!!!) döntése végett sikerült szakítani.

De azért a sms-e szarul esett, meg még elég sok mindent írt, amivel engem bántott, de egy ilyen paraszt véleményével nem kell foglalkozni! :)

2012. aug. 28. 14:41
 5/9 medve5 ***** válasza:

Bár bunkó módon szakított veled,szerintem inkább örülj neki,hogy lekoccolt.

Az ilyen elmebeteg nem való semmire!!!

2012. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha ennyi év után, és azok után amiken közösen keresztül mentünk a barátom egy smsben dobna ki, szerintem kiherélném...


De azért ehhez elég surmónak kell lenni, surmókkal meg nem ismerkedek. Az eddigi exeimmel személyesen beszéltük meg, hogy vége, pont. Nem volt belőle gond.

21L

2012. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lehető legbunkóbb dolog! A másik szemébe bele kell nézni és megmondani előtte, hogy vége, nem megfutamodni kell! Gerinctelen dolog az ilyen!
2012. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy neki meg túl kicsi a f@rka és nagyítóval is nehéz lenne észre venni+felőled élve eláshatja magát!Ugyanis az aki öngyilkossággal fenyegetőzik 99% hogy soha nem tenne kárt magában!Az én exem is ilyenekkel fenyegetőzött és mindig megbocsájtottam neki.. de hogy minek!?Na ez az amit a mai napig nem tudok!Már rég ki kellett volna dobnom a francba....
2012. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
ez nagyon bunkó dolog. Egy ilyen srácért nem kár, nem érdemelt meg téged
2012. szept. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!