Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "jól csókol" vagy "jó az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"jól csókol" vagy "jó az ágyban", nem értem ezeket a kifejezéseket a mai köznyelvben?

Figyelt kérdés
ti is így vagytok ezzel?

#szex #ágy #csók #szerelem #illúzió #embertől #részem
2012. szept. 1. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz?
2012. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jól csókol és jól b@szik problem?
2012. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Én úgy, hogy szinte majdnem mindekinek a saját párja csókol a legjobban, illetve a legjobb az ágyban. Ezért hiába mondjuk azt a barátnőnknek/haverunknak, hogy a párunk milyen jól csókol, az csak azért van, mert őrülten bele vagyunk zúgva. :)


És amúgy addig nem is érthetjük, amíg nem vagyunk tapasztaltak, hogy ki az aki tényleg 'jól csókól' illetve 'jó az ágyban'.

2012. szept. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 én is így gondolom, akit szeretünk, az "csókol jól", vagy "jó az ágyban".
2012. szept. 1. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

van egy srác, akivel kavarok. ő pl nem csókol jól, de jó az ágyban.


jól csókol = nem kell fél liter nyálát lenyelnem, nem rohan, de nem is unalmas

jó az ágyban = nem fekszik, mint egy fadarab, fel tud izgatni, nem felejti el az előjátékot.

2012. szept. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te most jöttél a barlangból, bazze? Ez nem mai köznyelv, legalább 100 éve használják már..
2012. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 leszarom, hogy mióta használják, nem ez a lényeg.


#5 akkor a "jól csókol" fogalma lényegében azt jelenti, hogy elviselhetően.

2012. szept. 2. 11:16
 8/8 anonim ***** válasza:
5. vagyok. nem, nem azt jelenti. ha csak elviselhetően csókol, akkor nem mondom rá, hogy jól csókol. aki jól csókol, az már a csókjával is fel tud izgatni.
2012. szept. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!