Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szakítsak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Hétvégén ittam 2 barátnőmmel és ott voltunk egy szórakozóhelynél, és nagyon be szerettünk volna menni csak nem volt már pénzünk. Ott volt egy srác akinek régóta tetszem és sokat beszélgettünk előtte facebookon. Ez a srác szerzett nekünk pénzt, hogy bejussunk... bent lesmárolt engem nem is 1x, én meg ugye ittam és nem nagyon foglalkoztam vele, mert nem egy ronda srác, meg kedves is volt velünk.. viszont most találkozni akar velem, meg ő komolyan gondolja az egészet, és megkérdezte tőlem egyik nap, hogy akarom-e ezt a kapcsolatot, én meg megkérdeztem, hogy "miért ne akarnám?".. de most így belegondoltam.. és mégsem ... és nagyon bűntudatom lenne ha szakítanék vele ( már ha ez kapcsolatnak nevezhető ), viszont sajnálatból se szeretnék vele maradni.. hogyan szakítsak vele?? nem akarom megpróbálni, nem tetszik nekem annyira, hogy összejöjjek vele...

2012. szept. 4. 16:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
lotyó
2012. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
67%
Ásd el magad a hátsó kertbe.
2012. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Igy kell az érzésekkel játszadozni, gratulálok te szerencsétlen.
2012. szept. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
valaki, valami értelmes válasz esetleg? :)
2012. szept. 4. 16:08
 5/21 Syrakusa ***** válasza:
75%

Dugj Vele egy jó nagyot/ezzel rendezed a belépőt/aztán mond el Neki,hogy valójában Te egy qr-va vagy,ez még ingyen volt a belépőért cserébe de a többiért már fizetnie kell

.Ezek után nem hiszem,hogy azon kell gondolkodnod,hogy - hogy szakíts Vele......

2012. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 hájaaa ***** válasza:
59%
Büdös Kqva
2012. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
te tudod mi az ÉRTELMES szó fogalma??????????
2012. szept. 4. 16:12
 8/21 anonim ***** válasza:
71%
Írd neki, hogy nem akarsz komolyat, csak lecidázod, ha épp bulizhatnékod van, és nincs pénzed belépőre. P*csa...
2012. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
és elmondanátok, hogy miért vagyok "k*rva" meg "lotyó" meg egyéb ?!
2012. szept. 4. 16:13
 10/21 A kérdező kommentje:
Ő akart bevinni mert tetszem neki!!! Nehéz a felfogásotok ??
2012. szept. 4. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!