Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szakítsak vele úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele úgy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Igazából ara vagyok kíváncsi, hogy hogyan tudnám elérni, hogy ő szakítson velem?

Van egy lány, akit megszerettem, de igazából elég hamar abbamaradt a 'lángolás', és beleszerettem egy másik lányba, akivel biztosan együt szeretnék lenni (ne nézzetek most egy hatalmas dildónak)

az első lány igazából csak a sexxel hívta volna fel magára a figyelmemet... ami eleinte jó lett volna... de át az nem szerelem!

lényeg: nem akarom megbántani, nem akarom azt mondani neki, hogy figyi, te szeretkezni akarsz, viszont és szerelemre vágyom, valami olyasmi kéne, amitől ő akarna engem dobni, hogy ne bántsam meg annyira :(

Ha elolvastad kérlek ne írj le semmilyen parasztnak, vagy ilyesmi!!!

nem voltunk együtt eddig egyszer sem, és még nincs egy hetes a kapcsolatunk, a másik lányt viszont szeretem is *-*

és vele 3 nap alatt többet találkoztam :)



2012. szept. 1. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki őszintén,hogy mi is a helyzet. Az a legjobb. Mondd el neki hogy te már nem érzed a tüzet és ne haragudjon, de neked ez igy nem megy. Mert nem tudsz boldog leni vele.HA szeret elenged.:) 16/L
2012. szept. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom :)
2012. szept. 1. 10:16
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Am szerinted az nem f@szság hogy más lánnyal találkozol miközben jársz valakivel?Arra bátortalan vagy hogy szakíts egy olyan csajjal akivel még csak 1 hete jársz de az belefér hogy 2 vasat tarts a tűzben!? Ezt még is hogy gondoltad?Mond meg annak a szerencsétlen csajodnak hogy nem kell neked mert téged már egy másik csaj érdekel!
2012. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is arra szavaznék, hogy mondd el neki őszintén.

Az semmivel nem jobb, ha addig szemétkedsz vele, hogy a végén ő dobjon ki sőt! Velem megcsinálták, onnan tudom. És bocs, hogy ezt mondom, de nagyon gyáva dolognak tartom, és úgy gondolom, az ilyen sunyiskodás inkább szól arról, hogy te nem akarsz kényelmetlen helyzetbe keveredni, inkább megúsznád, hogy ne kelljen a szemébe nézni annak, akivel szakítani akarsz.


Ha döntöttél a másik lány mellett, akkor merd ezt a döntést felvállalni! Ha férfinak tartod magad, akkor ezt teszed. Ha nem, akkor meg egy gyáva kisnyúl.

2012. szept. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy paraszt, csak mond el úgy, ahogy érzed, ne várd, h ő szakítson, mert akkor a könnyebbik végén fogod meg a dolgot, legyél férfi
2012. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

én csak nem akarom őt nagyon megbántani!

a körülményekhet képest nem akarok vele nayon bunkó lenni :(

2012. szept. 1. 10:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem bunkó akartam lenni csak rávilágítani arra, hogy ez a jelenlegi szitu nem helyes!Sokkal jobban fog tisztelni a mostani bnőd ha megmondod neki hogy nem tudtál beleszeretni és ez van!Emiatt ne érezz lelkiismeret furdalást!Végül is nem csaltad meg és semmi olyat nem tettél ami miatt bűntudatodnak kéne hogy legyen!Ha meg nem is indult komolyan ez az egész akkor biztos hogy nem is fogja a szakítást a szívére venni!
2012. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, azzal, hogy elmondod, hogy úgy érzed nem működik köztetek a kapcsolat, ezért aztán nem szeretnéd folytatni, azzal lehet, hogy megbántod EGYSZER.

Viszont ha direkt bunkó vagy vele/hanyagolod azért, hogy végre elküldjön, azzal sorozatosan megbántod. És ki tudja, mennyire ragaszkodó a lány? Ha hónapokig tűr, akkor te hónapokig szemétkedsz vele? És mi lesz addig a másik lánnyal? Na ezt gondold végig.

2012. szept. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

igaz, nem tudom mit gondoltoam!

megmondom neki, hogy beleszerettem valaki másba, és ne haragudjon!

2012. szept. 1. 11:16
 10/10 A kérdező kommentje:

Ma végre fent volt...

megmndtam neki...

és igazából nem éreztem semmit... attól féletem, hogy nekem is fájni fog... de valójábn neki se fájt...

így egyetlen érzésem van: fura!

2012. szept. 1. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!