Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyanba vagyok szerelmes aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanba vagyok szerelmes aki először szórakozásból viszonozta az érzéseim aztán hagyott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ez 2 hónapja volt de nincs olyan nap hogy ne gondolnék rá..azóta gyúrok és dolgozom valami hasznosat akarok tenni mert ha nem akkor bekattanok.. 20/f

2012. szept. 5. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mekkora kis f@sszopó pics@ lehetett! A fene vinné el az ilyet!
2012. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mindenki azt mondja hogy megváltoztam és hogy túlzásba viszem..tudom hogy már sosem lesz esélyem nála de már igazából fogalmam sincs miért csinálom :/
2012. szept. 5. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Foglald el magad míg el nem felejted! Kárt ne tegyél magadban, mert annyit nem ér a csaj. A gyúrást, munkát folytasd csak tovább és lelj örömöt az életben, keress egy másik lányt aki viszont szeret és boldogok lehettek.
2012. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a baj abban van hogy ha jobbat nem tudok találni akkor úgy érzem hogy veszítettem akkor meg tényleg bekattanok..

rajta túltenni meg nem lesz egyszerű :/ még nem láttam nála szebbet..

2012. szept. 5. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:
a szépek sajnos megengedik maguknak, hogy így játszanak a másik érzéseivel... reméljük, ő is visszakapja majd valakitől ezt
2012. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!