Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki elszalasztotta az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki elszalasztotta az igazit, akkor az találhat még hasonlót?

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
igen
2012. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hááát nem is tudom... Valahogy nem tudom elhinni.
2012. szept. 6. 18:17
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Ön uram egy hatalmas farok. Felteszel egy kérdést,kapsz rá egy választ és Háááát nem úgy van az.... Akkor fogd be a pofád,döntsél magadban,és ne pazarold az időnket kérdéssel,ha nem vagy kiváncsi a válaszra. Uff én beszéltem.
2012. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod egyáltalán, hogy ő volt az igazi? Ezt nem lehet így meghatározni, tehát én is úgy gondolom, hogy még találhatsz hasonlót.
2012. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
valahogy ő mindenben tökéletes volt, külsőleg, belsőleg, a levegő mindig vibrált körülöttünk, volt egy olyan kellemes jó érzés stb... Ebből gondolom.
2012. szept. 6. 19:25
 6/10 anonim ***** válasza:
A szerelem miatt láttad tökéletesnek. Fiatalon az ember többször lehet szerelmes. :)
2012. szept. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt majd egy bizonyos idő távlatából tudhatod.

Mikor azt látod, hogy sok emberrel találkoztál, esetleg volt is más párkapcsolatod, de egyik sem adta azt az érzést, egyik sem tudott annyi mindent adni, mint az a bizonyos, egyik sem tud annak az embernek a nyomába érni ilyen vagy olyan téren...

Na akkor fogod tudni, hogy ő volt-e az igazi.

De én amondó vagyok, hogy meg kell becsülni a másik embert és így nem fogod elszalasztani. Mert energiát fektetsz bele, hogy tartós legyen a kapcsolat és akkor nem fogod elszalasztani, nem lesz később az "istenem, de hülye voltam, hogy nem láttam meg milyen értékes ő" érzés.


Ha pedig megtörtént, akkor lehet hasonlót találni, de az akkor is csak hasonló lesz. Mint mikor összehasonlítasz egy éttermi kaját egy mirelit kajával. Mind a kettő étel, mind a kettővel jól laksz, de a különbséget nem kell részleteznem...

22/L

2012. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hasonlót igen, de ugyanazt nem! Tényleg csak utólag okosabb az ember. De, ha ennyire tökéletes volt számodra, akkor miért lenne végleg visszafordíthatatlan?!
2012. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Majd 80 évesen megválaszolhatod magadnak.
2012. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem.🙁
2023. okt. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!