Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy jöjjek vele össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek vele össze?

Figyelt kérdés
sziasztok most mentem 9.-be és még nem volt barátom az egyik fiú meg tetszett és el is vagyunk de nem tudom hogy jöjjek vele össze ötleteket kérnék

2012. szept. 7. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy hete jársz suliba. Először ismerd meg, aztán majd kialakul, nem mehet minden csak úgy hipp-hopp!
2012. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Kezdetnek ismerd meg úgy, hogy oda mész hozzá beszélgetni. Nehogy később pofára ess. És lehet, hogy ő fog elhívni téged randira. :) 15/f
2012. szept. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1 hete kezdődött a suli, és még 4 évig együtt fogtok oda járni, nem kell annyira sietni:D

Keresd sokat a társaságát, mosolyogj rá, ha elhív valahová fogadd el. A többi pedig kialakul:)

2012. szept. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de hogy mondjam el neki hogy tetszik nekem nagyon??
2012. szept. 7. 18:09
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
1 hét után hülyének fog nézni, vagy szimplán csak k*rvának hogy te még alig léptél be a suliajtón egyből pasizol.
2012. szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne legyél bátortalan,menj oda hozzá,beszélgess vele.Legyél kitartó (ha igazán tettszik!),de ne túl rámenős.Néha elég csak annyi hogy rámosolyogsz.Kezdeményezz beszélgetést vele többször is,de ne közöld egyből hogy tettszik,mert elijesztheted.Ha megy napokig a beszélgetés,kezdj el utalni rá,hogy tettszik.Ez nem egy napos dolog:)
2012. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jah és hogy hogyan utalj rá?Ez tulajdonképpen rád van bízva,mivel Te így szerzed a tapasztalatokat felnőtt korodra!

Csak a lényeg:

-Ne legyél rámenős,ne legyél kemény,ne legyél hisztis,hanem normális kultúrált,türelmes lány.

21/f

2012. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem értem miért akarod egy hét után lerohanni, hogy tetszik neked...de te tudod. Tök jó tanácsokat kaptál, azokat kövesd.
2012. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én 9.ben összejöttem az osztálytársammal, akit akkor ismertem meg. talán érdekelhet: vlgig kerestük egymás társaságát, első napoktól. nem mondtam meg neki így konkrétan h tetszik, csak mindig beszélgettem, viccelődtem vele. ha már úgy látam, h túl sok vagyok aznapra (az se jó, ha minden szünetben a nyakán lógsz, legyen a többiekkel is) akkor csak rámosolyogtam, mással foglalkoztam. aztán rá egy hónapra kb elkezdtünk esténként facebookon is beszélgetni, és akkor már célozgatott rá, h milyen jófej csaj vok, meg lehet h járnunk kellene. mondta h reggel találkozzunk a suli elött és menjünk együtt be. haverjainak is bemutatott, de csak mint osztálytársat. október közepán kezdtünk járni. szóval ráérsz. és ha megismerted már tudod, h milyen típus ha nem szégyenlős,akk fölösleges neked mondani, h mennyire tetszel járjnk. akkor csak várj még ő felhozza, de ha hozzád ér vagy ilyesmi, akk mindig legyél bíztató, különben azt hiheti nem akarsz semmit. mikor beszélgettek éld bele magad, legyél közvetlen, gyakran érintsd meg a karját stb. bocs a kisregényért, remélem segítettem.
2012. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
akkor az jó hogy mikor be csöngettek meg simogatta a vállam én meg vissza simogattam???
2012. szept. 7. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!