Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés

Én tizedikes srác vagyok a csaj egy osztállyal lentebb jár.

Csak az a baj, h kolis. Még nem járunk, eddig egyszer találkoztunk suli után, de a suliba minden nagyszünetbe beszélünk. Az a kérdés megérné vele összejönni ? Mert nyáron nem tudom mi lenne, 70km-re lakik.

Vélemények ?


2012. ápr. 20. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
kösd össze a kellemeset a hasznossal kezdj el biciklizni fasza nyári sport én most tettem meg 110 km et biciklivel a haveromért ha összejössz a csajjal még a lábad is izmod lessz :D és sztem tök jó nyári sport
2012. ápr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70km? Az neked sok? Egy óra sincs vonattal. Mindenképp jöjjetek össze, ne hagyd ki a lehetőséget! Ha kihagynád, később átkoznád magad, hogy milyen hülye voltál.
2012. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kivitelezhető szerintem :) Hajrá!
2012. ápr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

70 km nem távolság.

Az 1. válaszoló meg jól mondja, a bicaj jó ötlet :)

2012. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Heti 2-3 talival még kibírnám szerintem. Meg elvileg ide fognak költözni szóval kitudja. Megpróbálom vele úgy döntöttem.


De még szívesen meghallgatok mindenkit. :)

2012. ápr. 20. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha azt mondjuk igen, összejössz vele?

Ha azt mondjuk nem, akkor nem?

Dönts te, nem a mi életünk.

2012. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tetris ***** válasza:
A bicaj nagyon jó ötlet. Te! Olyan szuper feneked lesz, hogy minden csaj elalél, ha meglátnak egy szúk farmerban!
2012. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!