Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segitseg! Mi van akkor ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg! Mi van akkor ha egy pasi (23) nagyon szereti a parjat megis azt mondja hogy idore van szuksege es azon gondolkodik nem lenne e jobb abbahagyni? (folyt)

Figyelt kérdés
parommal masfel eve vagyunk egyutt , mar az elejen nagy volt a szerelem es a jovot terveztuk. voltak kisebb naggyobb vitak tobbnyire miattam , viszont en most belatom ezeket a hibakat es mindent megteszek azert hogy valtoztassak. o megis folyton a multra gondol es nem tud bizni , mondvan hogy idore van szuksege. helyre lehet ezt meg hozni? (ES NEM VAGYOK KIVANCSI A TOLTOTT KAPOSZTAS VALASZOKRA)

2012. szept. 7. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem tud Bízni benned???
2012. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valami elmúlt, ez hiányzik neki. Talán még vissza lehet hozni, de keményen dolgozni kell rajta. Kezdetnek egy meghitt vacsora (akár töltött káposztával), és egy őszinte "nincs mit vesztenem" beszélgetés is megtenné. Őszinte, nyitott kommunikáció kell.
2012. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hole Hunter ***** válasza:
Nem akart megbántani...de ennek a kapcsolatnak vége. Kénytelen leszel elfogadni...sajnálom.
2012. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nos ha valóban szeret, akkor nincs mitől tartani.

de ez csak az egyik fel a dolognak.

Viszont a szeretet pedig bűnök tömegét fedezi el.


Na most ha szeret akkor nincs min gondolkodni, és együtt kellene a nehézségeket átvészelni, hogy összeszokjatok, így lesz tartós a kapcsolat.


Ha viszont gondolkodnia kell akkor nincs tisztában az érzelmeivel, és saját magával sem.


egy anya

2012. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

az en hibam hogy a szuleim elkenyeztettek , ezert ha barmi tortent es nekem nem tetszett orrhuzassal reagaltam , vagy durcizassal. es nem voltam annyira megerto mint ahogy azt elvarta. nem megcsalas vagy hazugsag miatt nem tud bizni.

es igazan szeret , ismerem es latom rajta. ma is beszelgettunk es ha nem szeretne szoba sem allt volna velem.csak nagyon haragtarto tud lenni es nehezen felejt. es most nagyon ra van kattanva a multban tortentekre es nem veszi eszre hogy tenyleg valtozom es fel a csalodastol , fel hogy megprobaljuk es egy honap mulva meg rosszabb lesz

de ha nem probaljuk meg akkor lehet nagyobbat veszitunk. nem?

es ahogy olvastam sok olyan volt mar hogy szakitas utan minden meg jobb lett mint azelott.

offf remenykedek es kuzdok. nekem csak o kell.

2012. szept. 7. 22:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Pfff... Egy lényeztetett meg egy haragtartó...


Felejtős. Tényleg. Tartós kapcsolathoz kompromisszum kell, de erre jellemből fakadóan egyikőtök sem hajlandó. Ezen egy kis "szünet" sem fog segíteni...

2012. szept. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kifogás, hogy megszabadulhasson tőled!Minek él a múltban mikor azt nem lehet megváltoztatni! Szerintem azért hozza fel a múltat hogy okot találjon hogy vége legyen a kapcsolatotoknak..Mert nem követtél el olyan hibát ami megbocsájthatatlan...
2012. szept. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

koszi mindenkinek.

nekem amugy a kompromisszum nem lenne nagy dolog. es a valtozasra is kepes vagyok.

es nem hinnem hogy csak okot keres mert nem olyan tipusu. ami a sziven az a szajan is. a gond inkabb az hogy nem a szivere hallgat.es negativan gondolkodik.

de en akkor is remenykedek hogy egy kis egyedul toltott ido radobbenti hogy megis velem akar lenni.

ha meg nem akkor ... na hat arra most inkabb nem gondolok maradok a pozitiv gondolkodasnal

2012. szept. 7. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!