Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lassan megőrülök. Valaki adna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan megőrülök. Valaki adna tippet?

Figyelt kérdés

Van egy lány(exem) akinek most van barátja, és az a helyzet hogy már régebb óta megőrülök érte, de a barátja is régebb óta meg van már neki, én meg nem akarom igazából szétválasztani őket...igazából azt se tudom hogy menne-e, és az is egy kérdés hogy egyáltalán érdeklem-e még a csajt, szóval most nem tudom mit kezdjek de lassan megőrülök ha nem lehet az enyém..:/

Tudom hogy ilyen dolgokat nem itt kéne megkérdezni de...

Negatív kommenteket nem kérek! Köszönöm



2012. szept. 8. 21:42
1 2
 1/19 Évike147 ***** válasza:
hát soha nem szabad egy párkapcsolatot 3-ként tönkretenni.. ha mással van nyugodj bele és hidd el megtalálod majd te is a párod.. ez nem sablon szöveg ez így van, amikor eljön majd ez az idő Te is belátod.. szóval próbálj meg túllépni ezen.. engedd el őket, szabadok, legyenek boldogok.. és rád fog találni a boldogság!! :)) Kitartást!!
2012. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 ASOT ***** válasza:

Az "ex-es" témákhoz nincs különösebb hozzáfűzni valóm, ugyanis az ilyeneket nem támogatom és az ehhez hasonlókat.


Ergo a válaszom nem!

2012. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igazad van, de nem tudom mi lesz..az a helyzet hogy már kb. 1 éve ott legbelül mindig bennem van hogy úristen de jó lenne ha..:( csak valamikor erősebben érzem..

Próbálok túllépni..

Köszönöm!

2012. szept. 8. 21:48
 4/19 anonim ***** válasza:

"Negatív kommenteket nem kérek!"

Én meg ettől őrülök meg.Ennyi erőből fel se tegyétek a kérdést,ez egyre elterjedtebb.Ha ezt,azért írtad ki,hogy ne a trollok írjanak,akkor inkább azt írd legközelebb,hogy "Komoly válaszokat!"

Keres magadnak másik lányt,nehéz lesz elfelejteni ezt a lányt,akibe most szerelmes vagy,de majd találsz jobbat(valószínűleg).Az ex-ek pedig nem szoktak általában újra összejönni,de megpróbálhatod,de nem hiszem,hogy érdekelné a lányt

2012. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én mindig meg fogok tenni, csak most nem akarok bezavarni a kapcsolatába.
2012. szept. 8. 21:54
 6/19 anonim ***** válasza:

Ugyanabban a cipőben jártam mint te, és megtanultam hogy egy embert szeretni lehet, birtokolni nem. Először magadat kell szeretned, mert csak azt tudod adni, ami neked van.

Szóval ne arra összpontosíts, hogy a tiéd legyen, esetleg hogy veled legyen. Magadért megteheted, hogy jobb legyen veled lenni, ez segíthet az ő esetében is (de ez kizárólag a saját érdeked, az életedről van szó nem egy csajról), annál inkább esélye lehet, hogy újra összefonódnak útjaitok, de hiába akarod őt.. Minek akarjam a CLS 350 CDI-t, ha nincs pénzem rá akkor nem lesz. Ha meg van pénzem, akkor sem akarom, csak elmegyek és megveszem...

Ajánlom a spiritualitás útját,

üdv

2012. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Igaz!

Köszönöm !

2012. szept. 8. 22:09
 8/19 anonim ***** válasza:

Tudom milyen rossz... Én is ilyen helyzetben vagyok, csak itt én vagyok a lány, van barátom de igazából megőrülök az exemért. Csak nem tudom hogy ő is megőrül-e értem. Rohadtul fáj az egész...

Tudakold meg, hátha ő is így érez.

2012. szept. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom hogy kérdezzem meg tőle, vagy hogyan tudakoljam meg...
2012. szept. 9. 15:52
 10/19 A kérdező kommentje:
Szerintetek elmondjam neki vagy ne? az a baj hogy már 1 éve van barátja...
2012. szept. 10. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!