Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a fenét csináljak most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét csináljak most már? Nincs több ötletem!

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok.

Még nem volt komoly kapcsolatom, csak ilyen kavargatások..

Nagyon szeretnék végre egy igazi kapcsolatot. Egész egyszerűen hiányoznak az olyan dolgok, mint pl. az ölelés, csók (de olyan személlyel akit szeretek, és viszont szeret)

eljárkálni ide-oda, meg nyilván a szex.


Persze sok fiúnak tetszem,mindenki csodálkozik is, hogy lehet, hogy nincs senkim, de többnyire az a kategória, akivel nem tudnék összejönni mert nem vonzó a számomra. A másik típus aki csak leakar fektetni.

Régebben nem jártam el sokat itthonról, akkoriban úgy gondoltam ez az oka, hogy nem találok senkit. Mostanában már gyakrabban eljárok...(igaz, nagy baráti társaságom és ismeretségi köröm nincsen) de továbbra is semmi.

Ugye azt mondják szórakozóhelyen nem lehet ismerkedni...(bár én sok így kezdődött kapcsolatról tudok) házibuliban szintén csak a skalpvadászokkal találkoztam, park, utca, bár szintén esélytelen mert a férfiak mér képtelenek odajönni az emberhez. Akkor mégis hol ismerkedjek meg valakivel? Kezdek aggódni, hogy sosem találok senkit...és már nagyon elvagyok keseredve...



2012. szept. 9. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én odamerek menni az utcán is. Ne aggódj, mindenki talál magának párt. Elkeseredni nem szabad, nem görcsösen kell akarni a dolgot. Kicsit szabadulj fel, néz körbe, és megfogod látni azt, akit keresel. :)
2012. szept. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem vagy lemaradva semmiről! Még 20 sem vagy, előtted az élet!
2012. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Irtam privátot,kisértetiesen hasonlit elég sok mondat amit leirtál az én helyzetemre.(csak én fiu vagyok)
2012. szept. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne legyél ilyen válogatós, ne csak a legjóképűbb srácokat vedd pasiszámba!
2012. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező túl sokat képzel magáról és valami überpasit szeretne magának.Nekem ez volna a tippem.
2012. szept. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Két utolsó: Nem képzelek magamról sokat, nem vágyom tökéletes pasira...nem, hogy emberszámba veszem a nem a legjóképűbb pasikat, hanem szinte csak az ilyen srácok jönnek be! Mindenkinek aki próbálkozik megadom az esélyt.

Vagy szerintetek egy 160 cm-es kancsal, kövér srác volna az álompasi? (csak mert pár éve éppen érte epekedtem...) Nekem az a fontos, hogy valami megfogjon benne, a kisugárzása! Ami nem feltétlen a külsőből fakad..

2012. szept. 9. 11:31
 7/14 anonim ***** válasza:
Oké, akkor nekem is megad6od az esélyt privátban :D.
2012. szept. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szia! én úgy ismerkedek, hogy a barátaim elhívnak akkor, amikor más barátaikkal mennek ide-oda :) meg egyetemen. ott könnyű, leülsz valaki mellé, elkezdesz vele beszélgetni...


szórakozó helyen beszélgetni sem lehet normálisan, mert nagy a zaj.

2012. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, h ha most elkezdenénk ismerkedni, ahogy meglátnád a képemet, nem írnál többet vissza!
2012. szept. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hallod szerintetek direkt nem válaszol a privátra?:D
2012. szept. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!