Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fenét csináljak, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét csináljak, hogy ne vigye más az ágyba?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nekem nagyon tetszik,egy boltban dolgozik.

Egy ismerős srác is oda jár vásárolni néha,és adja az ellenállhatatlan jó pasit,ezt onnan tudom,hogy láttam és említette is,hogy tetszik neki a nő..a környéken elég sok nőt kefélt már meg,voltak köztük retkek is..ja,és van csaja!Én nem akarom,hogy ez a lány is az áldozata legyen,mert fontos nekem,én többet szeretnék tőle!Szerintetek mondjam el neki,hogy vigyázzon ezzel a sráccal,mert hetente kefélgeti a nőket?

Az van,hogy nyaralni megyek három hétig,és addig bármi is lehet köztük,én meg a srác után nincs kedvem ezzel a lánnyal együtt lenni!


2012. jún. 14. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Dugd meg előtte Te.

Félretéve a hülyeséget: Megvédeni nem tudod, hívd el valahová, hátha kialakul köztetek valami.

2012. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Beszélj vele, mond meg neki, hogy csak megdugná és ennyi. Bár szerintem 3 hét kevés, hogy tényleg alakuljon valami komolyabb, vagyis nekem kevés lenne.
2012. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Értem mit érzel, de be kell látod, h két emberes balhé.

Ha a csaj hagyja magát akkor ez van.

2012. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
holnap megyek nyaralni majd egy hónapig!
2012. jún. 14. 21:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Akasszátok össze a vasvillát!
2012. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem én,de nem 1 hete udvaról neki!
2012. jún. 14. 21:47
 7/11 A kérdező kommentje:

meg miért ne hagyná,ő nem tudja,hogy ez egy kefélőgép!

Azért vagyok ideges!

2012. jún. 14. 21:48
 8/11 anonim ***** válasza:
mondd meg az ismerősödnek, hogy őt ne. ne a lányhoz fuss kapásból.
2012. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el h vannak ilyen naiv emberek.

Nekem volt olyan, h vonaton meg szaunában megismertem a nőt napközben, este meg már keféltünk.

Amúgy meg az is igaz, h a nők nem feltétlen hajtják el a pasit azért, mert.szoknyavadász.

Ha tetszik neki a pasi és oké neki a dolog úgy is lefekszik vele.

2012. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fiam, te balfék vagy. Nem tudod a csajt megmenteni. Törődj bele. Legfeljebb annyit tehetsz, hogy te csábítod el, de ha már kialakult valami kettejük között, hát, nem sok esélyed van.
2012. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!