Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Tetszik nekem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tetszik nekem egy fiu, es en is tetszek neki? De a fiu egy kicsit batortalan.

Figyelt kérdés
Arra ertem, hogy batortalan, hogy amikor taobb barattal megyunk setalni, nem beszel hozzam, de amikor a facebookon vagyunk, akkor mindig ram ir, s mar tobbszor is hivott hozza ( 22 km-re lakik tolem, osztalytarsam lesz), de en nem mentem. Mit tegyek?

2012. szept. 9. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Alakítsd úgy a dolgokat, hogy kettesben maradhass vele (vagy cset, facebook)és kérdezd meg tőle, hogy volna-e kedve veled komolyabban járni! Aztán megmondja! Ennyi.
2012. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Küldj felé jeleket és akár szóval is utalgass arra, hogy tetszik neked. Ha pedig nem veszi a lapot, akkor nyíltan ki kell mondani azt, amit érzel. Az ilyen bátortalan fiúknál többnyire te kell viseld a nadrágot.
2012. szept. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha te beszélnél hozzá?

Hozz fel egy témát, amiről már beszéltetek.

Ha ő nem mondd neked ilyesmit, néha te is megpróbálhatnád megdicsérni a pólóját, vagy bármit, hátha kiprésel ő is magából valami bókot, vagy legalább leesik neki, hogy tetszik neked.

Ha mindig elutasító vagy, miből kellene, hogy rájöjjön, mi a helyzet nálad?

2012. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen például az egyik első gondolatom az volt, hogy miért nem mentél?? HÜü ebből tuti azt gondolnám hogy de bírsz engem mm, nem is értem hogy nem jött még rá.


Egyébként nem kell neked viselni a nadrágot, de te ESETLEG TE is tehetsz valamit az ügy érdekében, aztán majd úgyis megjön a bátorsága. Csak kis bizalom növelés

2012. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hozd elő az önérzetét, incselkedj vele esetleg dühítsd fel! Persze csak úgy, hogy ne az önbizalma kárára menjen, hanem bizonyítani akarjon. Beszélj egy jóbarátjával, hogy rázza össze és biztassa a srácot! De csak egy jóbarátjával, aki nem fogja mindig ezzel szívatni.
2012. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!