Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy tetszek-e neki? Miről beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki tetszik nekem, és szerintem én is tetszem neki, de biztos akarok lenni a dolgomban. A suliban is szoktunk beszélni, de mivel ott többen vannak, nem úgy mint amikor az interneten beszélgetünk, 2-en... Hogyan tudhatnám meg hogy tetszem-e neki? Nem akarok így rákérdezni, valami "bújtatott" kérdésre gondoltam...


Emellett azt szeretném kérdezni, hogy miről beszéljek vele? Mert néha nem jut eszembe semmi, és azt úgy elég kínosnak találom, itt is arra gondoltam, hogy az interneten, mivel a többiek előtt a suliban nem igazán tudunk olyan "meghitten" beszélgetni, csak viccelődni...


Köszi a tippeket, a jó válaszokra megy a zöld kéz. (:


2012. szept. 8. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
uborkamen lol :) találó neved van
2012. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja igen és 14/f vagyok, ha ez számít.
2012. szept. 8. 20:56
 3/5 Évike147 ***** válasza:
100%
még nem késő, hívd el fagyizni.. vagy sétálni, valami programot találj ki ami kis szolid és ha igent mond nincs több kérdés.. :) a személyes beszélgetésekkor könnyebben jönnek a témák :) Hajrá :)
2012. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm a bókot, 2.-nak pedig a tippeket köszönöm... Én arra gondoltam, hogy moziba hívom el, az is ehhez hasonló.
2012. szept. 8. 22:17
 5/5 anonim válasza:

Csak bátran, udvariasan. Majd kiderül, hogy mi lesz belőle.

Ha nem lesz semmi, fel a fejjel. A világ tele van szebbnél-szebb lányokkal, és még Te fiatal vagy.

2012. szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!