Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen bizonytalan és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen bizonytalan és zavarodott vagyok! Szerintetek ez miért lehet? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Szóval. Van egy osztálytársam (16/L), akibe szerelmes vagyok. Korábban már elhívtam valahová, de visszautasított. Azt mondta legyünk, inkább csak barátok, belementem. Ez történt nyár elején. Nyáron elég sokat beszélgettünk, és most megkezdődött a suli, osztálykirándulás. Az egyik évfolyamba tartozó haverommal általában az Ő szobájukban beszélgettünk. Kérdeztek h bejön-e neki a haverom, és nem válaszolt csak mosolygott és lesütötte a szemét. Ebből tudtam, hogy igen. Nos, innen jönnek a bonyolódások. A haveromnak is bejön, bár annyira nem nyit felé (de már ebben se vagyok biztos). A lányok szerint a csajnak bejövök, mindig mást mond, mint amit érez. Fiúk is hasonlóan látják, szóval így a környezet szerint mi egymásba vagyunk szerelmesek, de mégsem vagyunk együtt. Egy másik barátom szerint a visszautasítás ezért volt, mert nem áll készen egy kapcsolatra. Teljesen összezavarodtam. Az még a dolgokat tetőzi, hogy valószínűleg a csaj barátnőjének én jövök be, szóval így a szerelmi szálak tovább bogozódnak.

Szerintetek nekem lenne esélyem a csajnál? Kérdezzek rá? Szerintetek miért lehet ez a zavarodott- és bizonytalanságom?



2012. szept. 10. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:

teljesen érthető, ha így érzel ezzel kapcsolatban!

azonban, szerinte nyugodtan menj oda a lányhoz, mond el neki, hogy nagyon tetszik neked, és szeretnél vele együtt járni.. ha azt mondja, hogy ő nem akar veled járni, akkor mg felajánlhatod neki, hogy ha még nem kész a kapcsolatra, de tetszesz neki és nem szórakozik veled, akkor megvárod őt :)

2012. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak úgy szimplán? Nem túl maradi az már?

Mellesleg hány éves vagy?

2012. szept. 11. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem jobb az őszinteség, főleg, hogy ilyen bonyolult ez az egész sztori.. azt mondod, hogy állítólag bejössz neki, de láthatóan nem kezdeményez feléd, akkor neked kellene. szerintem sokkal szebb, ha a pasi kezdeményez elsőnek! miért lenne maradi? sokkal maradibb és gyerekesebb lenne a barátaitokon keresztül üzengetni és infókat megtudni egymásról. 18
2012. szept. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg össze fognak jönni a haverommal. Bejönnek egymásnak. Természetesen a lány megvárja, amíg a haverom kezdeményez. Gondolom itt el is áshatom magam...eléggé a padlón vagyok.
2012. szept. 12. 17:33
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem jövök be a csajnak, de szerintem innentől kezdve már mind1. Köszönöm az eddigi válaszokat és a tanácsokat.
2012. szept. 12. 17:34
 6/8 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy már egyszer elutasított.
2012. szept. 12. 17:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem először beszélj a haveroddal, kérdezd meg hogy neki bejön-e a csaj. Ha azt mondja igen akkor hagyd a dolgot. De ha mégsem szereti azt a lányt annyira mint te akkor beszélj a lánnyal is ha elutasít akkor nem tetszel neki. Ne légy túl rámenős! Na hajrá!;) 15/L
2012. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, a srácnak is bejön és el akarja hívni randira. Próbálom őket összehozni, legalább ők boldogak lehetnek...
2012. szept. 13. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!