Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meginognátok, vagy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meginognátok, vagy mi a véleményetek erről, egyszer mindenki hibázik nem? Őszintén elmondta hogy ne legyek bizonytalan.

Figyelt kérdés
Megcsalta az előző barátnőjét, egyetlen egyszer, a legjobb barátnő kihasználta hogy ivott, és elcsábította. Tudja hogy az alkohol nem mentség, ha tehetné visszacsinálná, nem a barátnő miatt, hanem mert szégyelli magát. (azért szakítottak mert nem működött a kapcsolat, alig találkoztak, egyszerűen nem volt értelme, csak egy hirtelen fellángolás volt). Azóta nem nagyon beszéltek, a csaj másokkal is csinált már ilyet, direkt kapcsolatban lévő pasikkal.
2012. júl. 4. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
A múlt az a múlt. Mindenki változik az idővel. Főleg ha nagyon megszeret valakit. Emiatt ne izgasd magad.
2012. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 okoska31 ***** válasza:

és most akkor a srácban vagy a csajban kell meginogni?


igazából egyikben sem.


a csaj meg visszajöhet, de a pasi csak tanult az esetből.


a nem nagyon beszéltek és a nem beszéltek azóta között van különbség.

de neked a pasiban kell bíznod, így ha elhiszed neki a sztorit - ezt a leírásból kitaláltam, hogy igen, akkor hol a probléma?

give a chance!

2012. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is, lapozz. Pláne hogyha alkohol hatása alatt volt. Hiába nem mentség, annak hatása alatt lehet ezt azt csinálni. Úgy hogy, irány előre. :)
2012. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-2* beszéltek és ennyi.

Nem megcsalós jellemű, hisz szégyelli de őszintén elmondta amit nagyra tartok, mert sok férfi nem mondja el, én mondtam neki hogy ezek szerint a harmadik fél is hibás, hisz direkt kihasználta, hogy alkohol hatása alatt volt. Hozzátette hogy bármikor kérdezhetek bármit, beszéljünk róla, csak ne legyen bizonytalan, mert azt nem akarja.

2012. júl. 4. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztosan tanult az esetből, ezért nem kellene elutasítanod. Ha csak olyan pasi jó neked, aki soha nem csalt meg senkit, akkor nehezen találnál magadnak társat! Bár mondani mindegyik azt mondja, csak kár, hogy hazudnak!
2012. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb barátnőm volt hasonló helyzetben, a pasija elmesélte, hogy az előző lányt megcsalta.

Aztán 5 hónappal azután, hogy a barátnőmmel szakított, megírta e-mailben, hogy a barátnőmet is végig csalta.

Én egyszerűen nem tudnék benne megbízni.

2012. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Számomra az alkohol egy jó nagy kamu, mi mögé lehet bújni, és nem vállalni a felelősséget. Az megint más kérdés, hogy olyan pasi, aki annyit iszik, hogy nem beszámítható, az kéne a frásznak! SZámomra a megcsalás, megcsalás marad. Magyarázni meg felesleges. Engem részegen is csak max. megerőszakolni lehetne, ha szeretek valakit! Ittam már sokat, de ez csak egy gyenge kamu. A pasi gerjedt és nem állta meg, amit meg kellett volna. LEhet ezt szépen rózsaszínben előadni, de engem nem hat meg.
2012. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7. Szóval h ha egy pasi bevalja h megcsalta az exét akkor az nem is kell többé??? Honnan tudod h nem szeret téged sokkal jobban?? Annyira h veled ne tegye meg??

Ha meg nem vallja be akkor tuplán is szemét lesz márt mástól tudtad meg.

Hát nem irígyellek

Ezért írja mindenki h ez a múlt. Az h egyszer valakit megcsalt (tök mind1 hogy magyarázza) nem azt jelenti h téged is megfog

2012. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!