Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiú, aki tönkretett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú, aki tönkretett érzelmileg és tudomást se vesz róla, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezdjük az elején.Egy osztályba járok vele,és na jó mondjuk ki,nagyon helyes,de van neki barátnője,nem mellesleg az egyik legjobb barátnőm.Nyáron volt 2-3 buli amire mind2-en hivatalosak voltunk,de a barátnője is,de ő nem jött el (soha sehova nem jár el,zárkozott csaj) és a fiú mondjuk nevezzük bálintnak nem ivott.De elkezdett nekem udvarolni,most nem úgy kell érteni,hogy letámadott,hanem rengetegett beszélgetett velem,táncoltunk meghívott egy italra és már teljesen közel kerültem hozzá,amikor leesett,hogy mekkora egy utolsó ribi vagyok,hisz bálintnak van barátnője.Ezután elrohantam a wc-be és le akartam lépni,de ahhoz muszály volt kimennem,és ott volt.Megkérdezte bálint,hogy héé mi a gond,szivi mondd el.Aztán elmondtam,hogy ez így nekem nagyon nem tetszik,hogy megcsalja velem a barátnőjét.Ekkor azt mondta bálint,hogy ez nem számít megcsalásnak,mert ő engem szeret,de szívből és ezt elakarta mondani nekem,csak félt,és szakítani fog a barátnőjével miest találkozik vele.Belenyugodtam és visszamentem vele a buliba,életem egyik legjobb estéje volt (de nem feküdtünk le) hamarosan jött a következő buli,ami medencés volt,folyton a közelemben volt,emelgetett ölelgetett csókolgatott és megint csak nagyon jó nap volt.Aztán eljött a suli.Mintha semmi sem történt volna úgy bánt velem,úgy beszélt velem mint egy havernővel,gondoltam csak biztos szégyellős a tanárok elött,de ekkor életem egyik legfájdalmasabb pillanata történt,megölelte és megcsókolta a barátnőmet,és nem akart vele szakítani,csak nevetgéltek,és azt mondta neki,hogy édes egyetlenegyem (szemét állat,hazudós ...) én meg mégis mit tehettem volna,ha elmondom mindenki ribancnak néz,hogy elcsábítottam és összeveszek a barátnőmmel.Mindig odajön hozzánk és ott jópofizik.Szerintetek mit kéne tennem? Mivel tudassam vele,hogy ez nekem nagyon fájt? vagy haggyam a fenébe? vagy esetleg mondjak el mindent a barátnőmnek? ja és még az is benne van,hogy irogat nekem face-n,hogy mostmár télleg beszélniük kéne a barátnőmmel,mert ez így nem lsz jó,közben meg nyalják falják egymást.Mit tegyek,kérlek segítsetek! L/15

2012. szept. 11. 17:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
két vasat akar egyszerre a tűzben tartani. egyikőtöket sem érdemli meg!
2012. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tipikus "jófiú", aki mindig mosolyog, és semmit ne vesz komolyan. Veled csak játszadozott, de a barátnődet se szereti igazán, ez biztos. Jobb, ha nem kavarsz, mert te leszel a kis ribanc (ezt csak jóindulatból mondom). Jobb, ha nem veszel tudomást róla, és ne is engedd magadhoz közel. Ja, és ne szólj a barátnődnek sem.
2012. szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De mindig itt van a közelemben,és már nagyon irritál,nem tudom,mit kéne tennem,hogy felfogja haggyon békén..
2012. szept. 11. 18:12
 4/14 anonim ***** válasza:
Menj át másik suliba.
2012. szept. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát azt száz hogy nem,tök jó suli,meg minden csak ez az egy nagy bajom van ://
2012. szept. 11. 18:15
 6/14 anonim ***** válasza:
szard le. mondd meg neki, h már nem szereted...még ha ez nemis igaz. erre ha te vagy neki a fontosabb lehet dobni fogja a bnőjét. de ne jöjj vele össze semmiképp! és akkor egyedül marad és rádöbben h hopsz mekkora f*sz vtam. jó esetben.
2012. szept. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tedd túl magad rajta. Ne tudass vele semmit, ne is beszélj vele, ne foglalkozz vele egyáltalán. És túlzás, hogy tönkretett, most egy pár hónapig rosszul érzed magad emiatt, aztán majd elmúlik, meglátod. Legalább tanulsz belőle, még most időben, hogy olyan sráccal ne kezdj, akinek barátnője van. Ilyenkor neked kell nemet mondani, ha már vannak ilyen pasik, akik ennek ellenére próbálkoznak. Szóval ne tegyél semmit, koncentrálj valami másra, mondjuk a tanulásra, vagy járj el sportolni, táncolni...stb. Még jó, hogy nem feküdtetek le, nem vagyok egy erkölcs csősz, de azért 15 évesen még nagyon korai lenne, ráérsz még 1-2 évet azzal. Fogsz találkozni olyan sráccal, akinek majd csak te kellesz.
2012. szept. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Hanariko ***** válasza:

Hát ezzel nincs mit kezdeni. Te tisztességes akartál lenni, de egyben naiv is voltál mert elhitted hogy szakít vele. Éppen ezért addig (bármennyire jófej, helyes, cuki és azt hisszük hogy megbízható) addig NEM szabad semmilyen kapcsolatot létesíteni (se ölelés, se puszi) amíg enki bnője van... mert ez lesz a vége.


Most már sok minden nem tudsz csinálni, szard le és kész. És eszedbe ne jusson megalázkodni előtte azzal hogy még oda vagy érte, illetve esetleg összejössz vele. Mert azzal már magadat írnád le.

2012. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kerülöd a személyes talit, fényképei nézegetését, közös barikat is kerülni, új pasik felé nyitni, barátokkal lenni!!! sportolni, kutyázni:) - új suli kicsit körülményes, rakj rendet akkor a fejedben, hogy ez neked nem kell, nincs erre szükséged. Jelenleg én is ezt teszem. én is nehéz helyzetben vagyok, együtt élek azzl akitől szabadulnom kell, így igen nehéz különcködni.... de próbálom, amígcsak el nem költözhetek. Sok sikert remélem hamar lesz új pasi az életedben!
2012. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én most tàmadni foglak! Te nem vagy igazi baràtnö! Miért nem mondtad meg a kannak, hogy neki baràtnöje van, aki ràadàsul àllitolag a legjobb bnöd! Egy szemét r.banc vagy, én szembe köpnélek. Sajnos nekem is volt ilyen "barätnöm"...Egyvalamit jegyezz meg: NE KEZDJ KI OLYAN PASIVAL AKI FOGLALT!!

Büdös ku.rva. Megérdemled a szenvedést!

2012. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!