Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiú, aki tönkretett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú, aki tönkretett érzelmileg és tudomást se vesz róla, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezdjük az elején.Egy osztályba járok vele,és na jó mondjuk ki,nagyon helyes,de van neki barátnője,nem mellesleg az egyik legjobb barátnőm.Nyáron volt 2-3 buli amire mind2-en hivatalosak voltunk,de a barátnője is,de ő nem jött el (soha sehova nem jár el,zárkozott csaj) és a fiú mondjuk nevezzük bálintnak nem ivott.De elkezdett nekem udvarolni,most nem úgy kell érteni,hogy letámadott,hanem rengetegett beszélgetett velem,táncoltunk meghívott egy italra és már teljesen közel kerültem hozzá,amikor leesett,hogy mekkora egy utolsó ribi vagyok,hisz bálintnak van barátnője.Ezután elrohantam a wc-be és le akartam lépni,de ahhoz muszály volt kimennem,és ott volt.Megkérdezte bálint,hogy héé mi a gond,szivi mondd el.Aztán elmondtam,hogy ez így nekem nagyon nem tetszik,hogy megcsalja velem a barátnőjét.Ekkor azt mondta bálint,hogy ez nem számít megcsalásnak,mert ő engem szeret,de szívből és ezt elakarta mondani nekem,csak félt,és szakítani fog a barátnőjével miest találkozik vele.Belenyugodtam és visszamentem vele a buliba,életem egyik legjobb estéje volt (de nem feküdtünk le) hamarosan jött a következő buli,ami medencés volt,folyton a közelemben volt,emelgetett ölelgetett csókolgatott és megint csak nagyon jó nap volt.Aztán eljött a suli.Mintha semmi sem történt volna úgy bánt velem,úgy beszélt velem mint egy havernővel,gondoltam csak biztos szégyellős a tanárok elött,de ekkor életem egyik legfájdalmasabb pillanata történt,megölelte és megcsókolta a barátnőmet,és nem akart vele szakítani,csak nevetgéltek,és azt mondta neki,hogy édes egyetlenegyem (szemét állat,hazudós ...) én meg mégis mit tehettem volna,ha elmondom mindenki ribancnak néz,hogy elcsábítottam és összeveszek a barátnőmmel.Mindig odajön hozzánk és ott jópofizik.Szerintetek mit kéne tennem? Mivel tudassam vele,hogy ez nekem nagyon fájt? vagy haggyam a fenébe? vagy esetleg mondjak el mindent a barátnőmnek? ja és még az is benne van,hogy irogat nekem face-n,hogy mostmár télleg beszélniük kéne a barátnőmmel,mert ez így nem lsz jó,közben meg nyalják falják egymást.Mit tegyek,kérlek segítsetek! L/15

2012. szept. 11. 17:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
kis tinirib.nc...
2012. szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Hanariko ***** válasza:

Kedves "Válasza"

Nyilván elég rosszul érzi magát a lány emiatt, s bár én is tudnám oltogatni (néha meg is teszem, ha nagyon fölhúzom magam) de ide tanácsért jönnek, nem azért hogy ezt hallgassák. nyilván már tisztában van azzal hogy hülyeséget csinált.

2012. szept. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek, akkor àtfogalmazom: Kérdezö, hagyd, felejtsd el a csàvot, ne b.assz alà senkinek, növessz gerincet, és keress egyedülàllo fiut!
2012. szept. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
szép ember vagy ha a barátnőd pasijával csinálsz ilyeneket.. és igen, jól írtad, egy utolsó ribi vagy. nemhogy a barátságot nem érdemled meg te szerencsétlen, hanem még azt a bunkó pasit sem. mondjuk mivel egyezik az értelmi szintetek, a barátnődnek is jobbat teszel, ha összejössz azzal a gyerekkel. remélem a barátnőd értelmesebb mint te.. :)
2012. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!