Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érhetem el, hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el, hogy belém is szeressen a barátnőm!?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsa kérdés talán, de meg van a maga értelme: kezd a kapcsolat laposodni, annak ellenére, hogy nem is igazán tud/tudott kicsúcsosodni. Sokáig udvaroltam a barátnőmnek és fél éve együtt is vagyunk, szeret is szerintem, de nem szerelmes. Hogy honnan gondolom?


Ugyan visszafogott, szégyenlős lány (pedig gyönyörű, van stílusa, nem ribancos sorolhatnám...), de akkor is bánt, hogy hiába adok meg neki mindent (kedvesség, figyelmesség, szeretet, beszélgetések stb.), sokszor mások egy-egy kedvességére ezerszer jobban reagál, rám meg kb. pókerarc. Kiábrándító! :\ Ráadásul más lányok azt mondják, hogy nagy szerencséje van velem, meg van bennem minden ami egy rendes lánynak igazán kell. Imádom és azt szeretném, ha mélyebben is megélhetnénk ezt a kapcsolatot, ezért szeretném, ha jobban figyelne rám, ránk. És rosszul esik kimondani/leírni, de szeretném, ha belém is szeretne végre.


Hogyan érhetem ezt el? A téma mélységéhez méltó válaszokat várok, köszi. :)



2012. szept. 15. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:

"e akkor is bánt, hogy hiába adok meg neki mindent (kedvesség, figyelmesség, szeretet, beszélgetések stb.)" Lehet, hogy pont ez a baj. Nem akarok baromságot mondani, csupán magamból indulok ki; nekem is volt egy barátom, aki tényleg mindennél jobban szeretet, mindent meg tett értem, pedig nem is kértem rá, és ez egy idő után elkezdett zavarni. Olyan volt, mintha folytogatnának. Sose kértem, és nem is akartam, hogy a tenyerén hordozzon... Nah, szóval érted. :)

Egyébként lehet, hogy igenis szerelmes beléd, csak máshogy mutatja ki. Én rajtam se látszott/látszik ám annyira; ilyen vagyok egyszerűen. :)

2012. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sosem értettem ezt a felfogást. Miért baj az, hogy megadok neki mindent, annak ellenére, hogy egyáltalán nem vagyok jómódú, nyáron sokat dolgoztam amiatt, hogy legyen egy kis pénz és hogy ebből jusson arra is, hogy névnapjára, szülinapjára stb. értelmes dolgot adhassak neki.


Túl unalmas ha meg van mindene egy csajnak? Aztán meg az a kifogás, hogy nem kapja meg amire vágyik. Mindig van kifogás... Sosem jó a nőknek :_D

2012. szept. 16. 10:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazságos vagy nem, nem vásárolhatod meg figyelmességgel. Gondolom, te sem azért szerettél belé, mert annyira futott utánad.
2017. ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!