Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 ev egyutt toltott ido utan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 ev egyutt toltott ido utan, ugy erzem, h mar nem szeret, en viszont meg ugyan ugy szeretem. Adjatok tanacsot, hogy erhetem el, hogy ujbol szeressen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 06:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Fel kell frissiteni a kapcsolatot. Legfontosabb, hogy ne akarj állandóan a nyakán lógni. Menj el a barátnőiddel vásárolgatni vagy akármi, de csináljatok minél több tisztán csajos programot. Ezzel, hogy mindkettőtöknek van egy kis szabad tere (ha még szeret téged kicsit) el fogod érni, hogy újra hiányozz neki. És újjulj meg. Menj el fodrászhoz, vegyél pár jó cuccot, válts parfümöt, és ha bevállalósabb vagy a szexben is vess be egy-két izgalmasabb pozitúrát!

Nagy lelkizéséket, minthogy sírva eléállsz, és közlöd, hogy "drágám úgy érzem te nem is szeretsz" pedig kerüld, mert ettől csak menekülnek a férfiak (nekem legalábbis ez a tapasztalatom). Taktikázzni kell. Ha még érezz valamit, akkor szép lassan el fogod érni, hogy újra szerelmes legyen, de ha nem akkor hagyni kell elmenni.

2011. márc. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Merezani válasza:

szia.Az előttem szólóval eggyet értek,teljs mértékben de kiegészíteném egy kicsit.Ha egy nagyon picit féltékennyé teszed az sem árt!Ne vidd túlzásba,de egy próbát megér,nekem bejött.És ami a legfontosabb szerintem,tudni kell megbeszélni a problémákat,ha téged ez a gondolat bánt azért nem ártana ha tudna róla az illető nem a fent említett kérdéssel az tény,de valahogy a tudtára kell adnod hogy mi bánt.


Minden jót!

2011. márc. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!