Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem igazán tudok ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán tudok ismerkedni, már így maradok?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom általános iskolában több szociális életem volt, mint most. Fogalmam sincs hogy alakult ez ki bennem, valószínűleg mert párszor kihasználtak, és ezért most utálom az embereket, de nem nagyon ismerkedek. VIsszahúzódó vagyok, nem szeretek társaságba járni (vagyis inkább nem merek) így mondom) mert úgy vagyok vele, hogy úgysincs önbizalmam, minek menjek. Azt hittem majd 20-22 évesen én is úgy csajozok, mint más, de nem. Nagyon zavar ez, és sokszor vagyok rosszkedvű emiatt. Egyetemen sem ismerek senkit, és így elég rossz bemenni minden nap egyedül. Ja annyi hogy nem igazán vagyok ez a bulizzunk / rúgjunk be alkat, szóval ezt ne javasoljátok légyszi :) TUdom elég hülye kérdés, de valami javaslat ? :)

2012. szept. 22. 16:17
1 2
 1/15 VVMMvvmm ***** válasza:

Én nem tudom, hogy honnan jönnek azok a tapasztalatok,hogy

a mai férfiak orrba-szájba csajoznak.Én az életben ezt nem tapastalom.A többség pl. a strandon oda se mer menni a lányokhoz csak messziről nézegeti őket.Általában a fiúk

már marhára büszkék ha van egy nem túl igényes nőjük.

2012. szept. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez tény, igazából én nem is a csajozásra érte, egyszerűen nem tudok elbeszélgetni normálisan szinte senkivel, nagyon ritkán amikor ténlyeg érzem, hogy van önbizalmam, akkor nagyon jó, meg bírnak is, szóval lenne mit mondanom, meg lenne is kinek, csak valahogy sosem jön össze :S
2012. szept. 22. 16:29
 3/15 VVMMvvmm ***** válasza:

Bátran menj oda a lányokhoz és legyél kultúrált,figyelmes!

És fontos, hogy nézz a szemükbe! Ne legyél tolakodó viszont kezdeményezz témákat a beszélgetéshez.

Addig próbálkozz amíg nem találsz megfeleőt!És nem számít, hogy mennyi kudarcod volt vagy lesz.

És mindig köszönj!

2012. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Szerintem nem annyira hülye kérdés, valamilyen szinten nekem is ez a bajom. Mondjuk szerencsémre megismertem néhány hasonló érdeklődésű, kicsit talán visszahúzódóbb srácot, de igazából a végső megoldást egy barátnő megtalálásában látnám. Valószínűleg ez rajtad is segítene. Próbálj meg nyitott lenni, egyetemen azért elég sok különböző érdeklődésű, életvitelű ember van, csak megtalálod te is a közös hangot másokkal. Sok a rendezvény is, legalábbis ahova én járok, bár az is igaz, hogy elsősorban a kötelezőt szeretném teljesíteni. Én sem vagyok az a pörgős, bulizós valaki, így talán még nehezebb a dolgunk.
2012. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
hmm mintha magamat olvasnám. Adj egy ötöst pajtás!
2012. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát az utolsó előttire szeretnék válaszolni : pont mindig ilyen kedves figyelmes voltam, és ez a tipikus "olyan rendes vagy" ez mindig hozta magával azt, hogy belőtt barátnak , és kész :) Mindig ez a duma volt, hogy "nekik férfi kell". Utolsó válaszolónak pedig : mivel én is ilyen típusú emberekkel voltam mindig körülvéve, nem akarom leírni a gimis haverjaimat, mert tényleg a legjobb haverjaim, de ők sem jártak csajozni, 1-2 kivétel volt, szóval így én sem jártam. Kicsit attól félek mostanában, hogy nincs tapasztalatom, és már el kellett volna kezdeni rég az egészet. Egyébként tényleg köszönöm szépen a válaszokat, jól esik, hogy tényleg jókat írtok, nem azt hogy "loser" meg "kill yourself" :)
2012. szept. 22. 16:42
 7/15 anonim válasza:
4-es vagyok ismét, amit már sokan sok helyen írtak, legyen önbizalmad, hobbid, amiről tudsz beszélni. Tényleg a legfontosabb, hogy el tudd fogadni magad olyannak, amilyen vagy, érezd magad értékesnek. (Ez még nekem nem igazán sikerült.) Gimnáziumban nagyon befaragtam egy lánnyal való ismerkedésben, így egyetemen is nehezen veszem rá magam, hogy beszéljek egy lánnyal. De egyetemen kívül is lehet azért ismerkedni.
2012. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen ez az önbizalom dolog szemét dolog, erre épül minden :) Majd megpróbálom már tényleg valahogy leküzdeni ezt a rohadt érzést, hogy "jajj de mi van ha nem sikerül" . Még egyszer köszi a válaszokat, jó esett mindegyik egytől egyig :) Mindegyikre ment a zöld kéz :)
2012. szept. 22. 16:57
 9/15 anonim ***** válasza:
Megértelek...
2012. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is megértelek, hasonlóban szenvedek. A lányoknál minimum kell az önbizalom, és hiába megyek oda hozzájuk, vagy beszélgetek velük, ha megérzik a hangomon hogy nincs önbizalmam akkor vége, érdektelen leszek számukra.


Igazságtalan dolog ez, de én még reménykedem hogy megtalálom azt a lányt, aki az igazi értékeim nézi és nem a hangom milyenségét, stb...szóval egyetértek teljesen!


F/28

2012. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!