Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy diplomás 32 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy diplomás 32 éves férfi hol tud ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egy diplomás, dolgozó férfi 30 felett szinte már sehol sem tudom ismerkedni. Nekem legalább is ez a tapasztalatom. Én egy kisebb városban (Debrecen) élek, itt nincs olyan sok program, ami az ismerkedésre alkalmas lenne? Egy barátommal se tudom már tartani a kapcsolatot, mert már valamennyien elköltöztek innen, megnősültek stb. Egyedül meg nyilván nem megyek szórakozóhelyekre. Munkahely kilőve, mert ott nincs egy egyedülálló nő. Az utóbbi 4 évben egyetlen egy egyedülállóval hozott össze az élet, de annak nem kellettem. Pedig nem érzem magamat rossz külsejűnek vagy bunkónak. Szóval 25 éves korom óta még egy randi sem jött össze, mindig egy másik pasi volt a képben vagy elhajtottak. Kérdeztem a néhány ismerősömet, hogy nem tudnának e összehozni valakivel. De semmi (kivéve egy 39 éves elvált anyukát, akit egy kollegám ajánlott, de ilyenekhez nem vonzódok) MERT NINCS egy egyedülálló 20-as lány?? Most már inkább a 22-23 éves lányok érdekelnek, mert köztük még lehet független (bár 99 %-ban ez a korosztály is elkelt már)
2012. szept. 20. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

pont a 22-23 éves korosztály az ahol ezrenként van egy egyedülálló,persze csak akkor ha érdekel a belső is.

valami kis buta kiscsajt bárhol össze lehet kaparni.az azért furcsa hogy te 30 feletti vagy és a 22-23 éves korosztály érdekel,engem pedig 25 évesen a 25-30 éves nők érdekelnek.

2012. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha a fiúkat is szereted akkor van egy srác Debrecenben aki mindig itt rinyál..
2012. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 TOMAtm ***** válasza:
sztem béna vagy,Debrecen nem kisváros tutira találnál magadnak valót.szórakozni sem gáz egyedül menni csak legyen bátorságod leszólítani a csajokat.am meg még az utcán is lehet ismerkedni ha jól csinálod....igazából tök mindegy mit írok mert ezt neked kéne tudnod,én is 30as vagyok,de semmi gondom a csajozással.
2012. szept. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ted Mosby?!

Debrecen király hely, menj el a Campus fesztiválra, ott jó arcok vannak. Vagy gyere fel Pestre és hajrá.

2012. szept. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
debreceni barátunk:)
2012. szept. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"egy kisebb városban (Debrecen) élek"


sürgősen gyere fel Pestre, ha neked D. kisebb város :D

2012. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt minden korosztályból van egyedülálló, mert ugyan már 22 évesen is van a lányoknak barátjuk, 24-25 évesen sok többéves kapcsolat szakad meg, mert megváltoznak az életkörülményeik, felnőnek, más irányba mentek, szóval a 25 körüli (23-28) korosztályból pl nagyon sok az egyedülálló. Ezt onnan tudom, hogy a barátnőim nagy része ebbe a korosztályba tartozik és alig van olyan, akinek van barátja. Nekem is pont 25-27 éves koromig nem volt.


A másik, hogy tőled függ, hogy hol ismerkedsz, a szórakozóhelyek nem igazán jók erre, de engem szólítottak már le pasik könyvtárban, villamoson, kajáldában (ez a legjobb, mert oda lehet ülni az egyedül ebédelő nő asztalához, beszédbe lehet elegyedni), volt, hogy odajöttek parkban, koncerten, fesztiválon, sorbanállásnál, vonaton, piacon, boltban, sőt, volt aki bekéredzkedett a taximba. Szóval a lehetőségek végtelenek, én csak azokat írtam le, ahol előfordult már, hogy beszédbe elegyedtem férfiakkal. Szóval ha nem vagy teljesen töketlen, akkor akár naponta egy nővel is megismerkedhetsz, persze közöttük is lesz olyan, aki már foglalt, és sok, amelyik nem akar folytatást, de a nagy számok törvénye alapján minél többet ismerkedsz, annál előbb és annál jobb barátnőd lesz (merthát ugya ez se mindegy, hogy csak elfogadod azt, ami adódik, vagy még válogathatsz is).


Azt meg ne vedd a lelkedre, ha visszautasítanak, mert annak ezer oka lehet. Lehet, hogy pont neki nem tetszel, de lehet, hogy van barátja, lehet, hogy épp nem akar pasit, vagy rossz pillanatban találtad meg, vagy leszbikus, vagy mittudomén. Szóval azért gondolhatod, hogy hány pasit utasítottam eddig vissza, ha mindenhol odajönnek ismerkedni, én pedig tartós kapcsolatban élek! Pedig volt köztük egy pár helyes, intelligens srác, akive jót beszélgettünk. És pont ez a lényeg, hogy ne csajozni akarj, csak beszélgess a nőkkel, a többi majd jön magától. Abból soha nem lesz semmi, ha rögtön azzal a céllal lerohansz egy csajt, hogy most felszeded, attól minden nő menekül! Főleg a csajozós szövegek borzalmasak, kivéve, ha az illető maga is poénra veszi...

2012. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol, hogy ennyire nem jöhet szóba a munkahelyi ismerkedés?
2012. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"És pont ez a lényeg, hogy ne csajozni akarj, csak beszélgess a nőkkel, a többi majd jön magától. Abból soha nem lesz semmi, ha rögtön azzal a céllal lerohansz egy csajt, hogy most felszeded, attól minden nő menekül! Főleg a csajozós szövegek borzalmasak, kivéve, ha az illető maga is poénra veszi..."


tudod az evvel a baj,hogy én nem igazán akarok csajozni,nekem mindig csak egy nő kell a többi érdektelen,kb. olyan közömbösek mint egy villanyoszlop


ha csak minden mindegy alapon ismerkednék lányokkal és össze is jönne a dolog abból úgysem lenne komoly kapcsolat mert mindig arra gondolnék,hogy beértem kevesebbel is...én nem akarok olyan nőt akit le fogok cserélni amint beindul a karrierem

2012. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem lenne fair vele szemben sem de magamat is csak becsapnám(azért mondom ezt mert már tettem ilyet és még most is bűntudatom van néha pedig már régen volt)
2012. szept. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!