Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Milyen évfordulós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen évfordulós ajándéknak örülnétek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel hamarosan két évesek leszünk és kellene egy jó ajándékötlet. Az ékszereken és a tipikus dolgokon már jó részt túl vagyunk. Minden használható ötletet köszönettel fogadok!

2012. szept. 24. 19:37
 1/6 TOMAtm ***** válasza:
100%
ez is ékszer,de 2 év után már miért ne: Jegygyűrű.
2012. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Parfüm? Egy fotóalbum közös képekkel? Ruha? Könyv? Plüss? Ékszerdoboz?
2012. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek valami különleges helyre.

Mi pl Szegeden voltunk, a párom egyik haverjánál aludtunk, nappal meg felfedeztük a várost:)

2012. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A ruha esélytelen, a férfiak nem tudnak vásárolni. Ékszerdoboza van. Parfümöt más alkalomra fog kapni. A plüssöt elég snassznak érezném egy ilyen alkalomra. A jeggyűrű, utazás és hasonlók túl sokba kerülnének. Max 5000Ft-ot szánnék rá.
2012. szept. 25. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:
a jeggyűrű túl sokba kerülne.. :D azt hittem, 2év után elhamarkodottnak tűnik amj ez a felvetés, de nem. csak túl sokba kerül. :D mellesleg az előttem levők mind jó ötletek.. de szerintem valami kis egyszerű dolog is megteszi, végülis nem ezért szeret.
2012. szept. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor főzz neki, csináljatok egy romantikus estét:) nem szükséges tárgyi ajándék, a lényeg, hogy együtt legyetek.
2012. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!