Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nagyon gyorsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon gyorsan el akarok érni valamit egy fiúnál?

Figyelt kérdés
Szóval...Két éve szerelmes vagyok egy fiúba, akivel mindennap találkozom, mégsem sikerült még nála elérnem semmit. És úgy tűnik, jövőre elmegy és sosem látom többet! (nem hal meg) Szerintetek mit csináljak???

2012. szept. 25. 18:03
1 2
 1/13 Gyakori Ferenc ***** válasza:
semmit. sokszor ilyenkor a lányok vakmerő, ostoba dolgokat csinálnak, majd ezt megszokják, ha esetleg bejön megkedvelik, majd utána egyre többet alkalmazzák... nee csinálj semmit. ha két év alatt nem figyelt fel rád, ez után se fog, max ha pucéran hozzádörgölőzöl.. de akkor sem lesz semmi egy kis nemi aktuson kívül. sajnálom, de inkább keress egy olyat, aki azonnal felfigyel rád, és szeret :)
2012. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tedd azt amit én tettem érettségi évében!

Tudva, hogy már nem sokat fogom látni az évfolyamtársaimat, odaálltam a srác elé, aki tetszett, hogy eljönne-e velem randira?


Nem mondom, irtó ciki volt, amikor válaszra sem méltatott a döbbenettől, és utána minden folyosón benéztem, hogy nincs e ott, mert akkor mentem kerülő úton, vagy szorosan elbújva a tömeg között, de legalább megpróbáltam, és nincs bennem az érzés, hogy mi lett volna, ha? :D


21L

2012. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Hajts rá, flörtölj vele azt bírják a fiúk.

(fiú vagyok).

2012. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
villants.
2012. szept. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mondd: Tied a testen bebi!
2012. szept. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha két év alatt nem figyelt fel Rád,kicsi a valószínűsége,hogy ezután felfog.Szerintem feleslegesen erőlködsz.
2012. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"sosem látom többet!(nem hal meg)" xDDDD


You Dont say??? :D


Amúgy ha ennyire kell akkor amikor el megy melletted harapdáld az ajkaidat és közben nézz a dákójára :D Ezt tuti megjegyzi utána meg menj oda hozzá hogy dugj meg béééjjbe.

2012. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Gyakori Ferenc ***** válasza:

te utolsó... szerintem az ilyen tipikus pelyhesfa*szú kommentekre senki nem kíváncsi. miért kell egyre több szerencsétlen lányba ezt a r*banc stílust beleoltani?


Kérdező: 2x elhangzott, de én is elmondom neked... ha 2 év alatt nem figyelt fel rád, hagyd a francba :)

2012. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2012. szept. 26. 15:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Személyesen is ismered? Mert ha nem, akkor még nem halott ügy, ugyanis suliban nem mindenki foglalkozik azzal, hogy kielemezze aki vele szembe megy.
2012. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!