Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thor42 kérdése:

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok és van egy lány ismerősöm aki egy évvel fiatalabb nállam a legjobb barátom(mondhatni)de úgyérzem vagy legalábbis szeretném úgy érezni hogy több van köztünk 4-5 éve ismerem úgy igazán de pisis korom óta ismerjük egymást ezalatt a 4-5 év alatt annyi mindenen mentünk keresztül sőt még közös jövőt terveztünk ilyen poén szinten hogy elmegyünk errefele arrafele értitek ilyen kissbb ábrándozások nempedig komoly dolgok... 1 éve kb szakított csávójával pont születésnapja tájékán és nagyon letört volt és én miatta bementem egy virágboltba és megleptem 1 csokor virággal akkor aztmondta szebbé tettem a napját.Ezelőtt amikor még kezdtünk ismerkedni szóval amikor már úgy megismertem 15 éves koromban járni szerettem volna vele de visszautasított mert neki fontosabb volt a barátságunk, akkor azóta kb fél évig nem is beszéltünk és mostanában kezdenek újra előretörni az érzelmek azok után amiken keresztül mentünk,északákat virrasztok át és legbelül valamiért érzem hogy nemkellenék neki így megmondani se merem neki és hogyha arra jutnánk hogy nem is beszélünk egymással én nemtudom mit tennék magammal ebbe belepusztulok kérlek segítsetek.

2012. szept. 27. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg én megpróbálnám ha nem akkor megmondanád,hogy megérted és akkor soha többé ez volt utolsó és tényleg barátok csak legjobbak!de sztem próbáldmeg nincs veszteni való!
2012. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

elmesélem az én történetemet röviden.

adott egy srác, akivel közel kerültünk egymáshoz, barátilag, nagyon közel, aztán kiderült, hogy ő többet szeretett volna sokkal, de én visszautasítottam. aztán két év leforgása alatt sok mindenen keresztül mentünk, végül legjobb barátokká váltunk, és most együtt vagyunk már fél éve, mert időközben beleszerettem :)

2012. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nembírnám a jelenlétét ha tudnám hogy nemkellek neki... tudod hogy ottvan mellettem és nemcsókolhatom meg nemfoghatom a kezét stb. ezt a szívem nembírná...
2012. szept. 27. 20:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Azon gondolkozom hogy elárulom neki úgy semlegesen hogy ez a barátság "hazugságra" épült és én többet érzek mint barátság .Most is vele beszélek jelenleg és itt bőgök mint egy kislány elegem van.
2012. szept. 27. 21:06
 5/6 Szeszil válasza:

Szerintem sok idő eltel,lehet,hogy ő is másképp néz rád .

Ha te egy ilyen hűséges,kedves fiú vagy akkor ez lány nagyon nagy alkalmat mulaszt el és bánni fogja egész életében.

2012. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg. Dobni fog valszeg', de ezen mindenki átmegy... Ezt már én is, és sok mindenki más is beszopta már, hidd el...
2012. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!