Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szólítsam meg? [Lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katy123789 kérdése:

Hogyan szólítsam meg? [Lány vagyok]

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) Igazából nem nekem kell a segítség, hanem az egyik barátnőmnek, csak gondoltam felteszem titokba a kérdést..:) Szóval, az igazság az, hogy a barátnőm 8. osztályos, és van az osztályában egy fiú, aki nagyon tetszik neki.. Beszélgettünk már róla, és mondta. De nem meri megszólítani.. Mert ha simán megszólítja, fél, hogy megijeszti a fiút.. De ha meg nem szól neki, lehet hogy sosem redül ki hogy viszonyos volt-e a kapcsolatuk..:/ Nagyon sajnálom szegényt mert mindennap ezen töpreng hogy mit csináljon.. Fiúk, ti hogyan örülnéktek neki?? Vagy ti kimutatjátok hogyha nektek tetszik valaki? Vagy vártok hogy ő lépjen? Lányok, ti hogyan szólítotátok meg a fiút?? Vagy a fiú lépett elöszőr?


Nekem is volt barátom.. 8 évig voltunk együtt, de ott már alapból barátok voltunk..:) De ők még beszélgetni se szoktak..:S A csajszi elég csöndes a suliba, de sulin kivül teljesen más.. De a srác csak a suliba látja, és nem ismeri igazán.. Ti mit javasoltok, vagy mit tennétek?



2012. szept. 28. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

hát, én így tenném: -odaadod egy kicsit a füzeted? -holnap milyen óráink lesznek?

szóval ilyen sablon szövegekkel kéne kezdenie, és utána felhívnia magára a figyelmet.

nekem ez általánosban, és most középiskolában is bejött :D aztán rájöttünk, hogy csak barátok. azóta is tartom a kapcsolatot :D osztálytársal nem jó együtt lenni (egyéni vélemény) szóval HAJRÁ!!


14L

2012. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) Majd megmondom a barátnőmnek.. :D Amúgy én is osztálytársal voltam együtt..:D
2012. szept. 28. 17:33
 3/4 anonim válasza:
Egyetértek az előző kommenttelővel . :DD de ha jár valami sportra a srác vagy valami akkor a barátnőd kérdezgessen ez felől. mondjuk , hogy érdekli őt a hely és egyszer megmutathatná. :) nálam bejött. :)) sok sikert ! :)
2012. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖszi a válaszokat..:D
2012. szept. 30. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!