Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány megtetszett a buszon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány megtetszett a buszon, de nem tudom hogy szólítsam meg?

Figyelt kérdés

Nemkell ezért a kérdésért hülyének nézni, de úgylátszik nincs elég önbizalmam. Ami a legfőbb baj pedig hogy nem egyedül szokott lenni, hanem általában többen vannak (3 man-4-en). Meg szerintem esélyem se sok lenne, mivel nem is nézek ki annyira jól. Kérlek segítsetek.


ui.: Tudom hogy hülyén hangzik a kérdés, d eazért nemkell lehurrogni. :)


2011. márc. 29. 19:03
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
76%
Hát először csak szemezgess vele,aztán amikor találkozik a tekintetetek,akkor mosolyogj rá szépen:) aztán ha egyedül is látod,akkor menj oda hozzá,kérdezd meg hogy szabad-e a hely és kérdezd meg hogy hova megy? miért? stb...ha érdekled akkor úgyis szóba áll veled,ha meg nem akkor jön a másik busz:/
2011. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Kösz a választ. Ha lehet még írhattok páran minél több ötletet adtok annál jobb :)


AM azt inkább hogy hova megy nem kérdezem meg mert hülyének néz a végén. Mivel 1 faluvval előtte sázllok le mindig, és a következő falu a végállomás. Hülyét azért nemcsinálok magamból.

2011. márc. 29. 19:19
 3/42 A kérdező kommentje:
De it az a legnagyobb baj hogy elég ritkán van egyedül. pedig már 1 hete direkt azzal a busszal megyek, de eddig hiába.
2011. márc. 29. 19:20
 4/42 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok! :/ Csak nálam érdekesebb a story! Tavaly történt, amikor befékezett a buszsofőr ráestem a csajra, hát így neki estem picit, persze udvariasan bocsánatot kértem tőle. Mi azóta szemezünk amikor a meglátjuk egymást a buszon! Később kiderült hogy egy suliba járunk! :) Majd picit később megtaláltam Facebookon, és az is kiderült hogy a volt évfolyamtársam pasija! :/ Szóval ennyi! De attól még szemezünk! :)


Azt ajánlom én is amit az előttem lévő mondott, hogy szemezzél vele, és mosolyogj! Hajrá! :)

2011. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. De szerintem esélyem nemsok van, salynos nemnézek ki valami jól. Am szerintetek a haj frizura emnyire számit? Ha számit akkor milyen legyen?
2011. márc. 29. 19:45
 6/42 A kérdező kommentje:
Légyszi kommenteljetek, mert fontos lenne nagyon.
2011. márc. 29. 20:13
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem számít a haj! Ha elmész egy jó fodrászhoz, ő tudni fogja hogy milyen stílus kell neked, vagy hogy mi a divat! Vagy mond a fodrásznak hogy csajozós frizurát szeretnék! :) Esetleg még kondizni is elmehetsz! Jobban érzed majd magad, és lesz önbizalmad! Majd írjál nekünk hogy mi volt a buszon! :)
2011. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 vikotrot ***** válasza:

Az utolsónak igaza van.

Ha helyi járatot mondtál volna, abban kicsit nagyobb tapasztalatom lett volna...

2011. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Én meghallgatnám szívesen a helyi járatos tapasztalataidat! :)
2011. márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

én is pont ebbe a szituba vagyok, bár inkább most neten próbálkozok egy lánnyal, és az meg pont az esetem lenne szal hagyom egy ideig:P


f17

2011. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!