Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mentetek már bele úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentetek már bele úgy egy párkapcsolatba, hogy nagyon régóta egyedül éreztétek magatokat? Vagyis a magány oldása volt a fő motiváció. Megérte?

Figyelt kérdés
Már nem bírok egyedül lenni, s ezért talán belemegyek egy kapcsolatba. Nem vagyok szerelmes, de nagyon szeretnék szeretni és szeretve lenni. A testi kapcsolat is nagyon hiányzik.

2012. szept. 28. 21:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem mentem. És nem érné meg. Bár kérdés te milyen nemű vagy. Én nő. :)


Mindig lett volna lehetőségem kapcsolatra, de emellett mindig tudtam "egyedül" is lenni, ha kellett!

2012. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én sem szeretnék belemenni valami hülyeségbe... inkább várok az "igazira", pedig fiú vagyok.
2012. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. S nem fiatal.
2012. szept. 28. 21:27
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Ebben az a sz@r, hogy így is egyedül éreztem magam. Olyan, mintha nem is lenne pasim. Nem mondom, hogy megbántam, mert végülis nem, mert legalább megismerhettem valakit. Igaz, hogy a szakítás után nem tartottuk a kapcsolatot....
2012. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 ASOT ***** válasza:

Ez csak ideiglenesen jó...aztán hamar elmúlik a magánytalanság ha rádöbben az ember h ez mégsem olyan mint amit gondolt...


ez egy olyan dolog hogy "ha nincs ló jó a szamár is" de még is van valami.


És tudod ez nem is magaddal a legnagyobb kib@szás hanem a másik féllel mert az gyakorlatilag ki van használva persze ha ő belédszeret, aztán el van dobva h sorry mégsem.

2012. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem akarok kiszúrni vele. Hátha beleszeretek.Mindenre van példa...Azért jobb vele, mint továbbra is egyedül, ki tudja meddig..
2012. szept. 28. 21:38
 7/19 ASOT ***** válasza:

igen...végül is ezt is lehet.

Tedd azt amit szeretnél ami neked jó ne azt tedd amit más mond ne más döntsön helyetted.


ha meg rosszul sül el akkor tanulsz belőle!

2012. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Most úgy érzem, hogy belevágok. Ki lehet szállni, ha annyira nem jó.Etikusan próbálom csinálni.Okulni is lehet, ha nem jó jön ki a dologból.
2012. szept. 28. 21:46
 9/19 anonim ***** válasza:
Azért nagyon ne téveszd meg. Lehet, hogy beleszeretsz. Az is lehet, hogy csak megszereted. És együtt maradtok, ilyen alapon, a szeretet is összetarthat két embert. Csak az lenne gáz, ha közben jönne valaki akibe tényleg, "alapból" szerelmes leszel.
2012. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Még nem mentem így bele, mert úgy gondoltam, hogy szerelem kell ehhez, de amennyire össze vagyok törve egy csalódás miatt bárki jó lenne aki egy kicsit is megfelel.


21/N

2012. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!