Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kérdésem a következő lenne:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem a következő lenne: van 1 lány akit nagyon szeretek, tegnap még tök jól megvoltunk, de ma elmondta nekem hogy most nem szeretné folytatni mert most egyedül szeretne lenni egy darabig, szerintetek mitcsináljak?!

Figyelt kérdés
komoly válaszokat várok!!
2012. szept. 19. 20:56
 1/3 TOMAtm ***** válasza:
pihentesd a dolgot,menj el bulizni piálni a haverokkal stb. majd jelentkezik ha akar.ha meg sokáig nem jelentkezik,írj rá h te meguntad h rá várj keresel mást.
2012. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat varjal egy darabig, de attol meg barati szinten beszelhetsz vele. Ha kedves leszel hozza, rajon, hogy te egy fonyeremeny vagy.
2012. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat, amúgy ez az egész szituáció avégett van hogy az exe nem hagyta békén úgymond, nagyon sokáig és most zárta le örökre az ügyet, igy hát jött ugye amit nekem mondott...
2012. szept. 19. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!