Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves fiúk, mi a vélemenyetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk, mi a vélemenyetek róla, ti mit gondoltok az esetről?

Figyelt kérdés

Egy évfolyamtársam, nagyon gyakran "pillantgat" felém. Észrevettem őt és mivel teljes mértékben az esetem, visszamosolyogtam rá. Aznap este még belájkolta két fényképem a közösségin, és azóta minden új fotómnál ezt teszi. Ha elmegyünk egymás mellett a folyosón, akkor mélyen a szememe néz, nem kapja el a pillantását.

Néhány napja kiderült, hogy van barátnője. Ennek ellenére, akárhányszor látom a csajával, szegény lány mindig beszél neki valamit, de ő ugyanúgy, mint eddig, velem keresi a szemkontaktust.

Ennek mi lehet az oka? Mert nekem, személy szerint ötletem sincs...



2012. szept. 29. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
nem szereti a csajt,és téged dugna
2012. szept. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te leszel neki a következő. Ennyire egyszerű. Hetek kérdése.
2012. szept. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég könnyen kapható vagy a leírtak alapján, benne lennél egy paplankúrában!
2012. szept. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már a dugással!

Istenem.

Szerintem totál egyértelmű, hogy nem kell már neki a csaj. Ha állandóan téged néz, meg veled keresi a kontaktust..!

Valószínű, hamarosan dobja, de ha neked is bejön, akkor lépj valamit, hadd lássa, hogy nem lennél ellenére, ha veled járna. Valószínű, hogy csak azért "tartja" a lányt, mert nem biztos benne, hogy te is szeretnéd vele. Amint biztos lesz benne, kidobja. Szóval, mosolyogj rá ezerrel (de ne mint egy idióta, aki mosolyogva járkál a temetőben is), és nyugodtan flörtölj vele. Ha már egyszer te írtad, hogy láthatólag nem a csajjal szemez, stb, hanem veled!

Sok sikert! :))

2012. szept. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Szerintem teljesen egyértelmü hogy nem kell neki már a csaj"


igen mert már elégszer megdugta

2012. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!