Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a távkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a távkapcsolatokról? Légyszi indokoljátok is meg, hogy miért ez a véleményetek.

Figyelt kérdés
Konkrétabban: mi a véleményetek, ha még nem találkoztunk, de úgymond már 8 hónapja "együtt" vagyunk. Lehet ebből igaz szerelem? Mert én nagyon úgy érzem, hogy ez az, de annyira elbizonytalanít mindenki, hogy nem lehetek szerelmes valakibe, ha még nem is találkoztam vele. (egyébként én: 18 L, a pasi 25)
2012. júl. 12. 19:35
1 2
 1/13 kendrazoltan ***** válasza:

Ezek a plátói dolgok nem nagyon működnek, csak átmeneti szemfényvesztések legtöbbször. Az egésznek épp az a "varázsa", hogy még nem találkoztatok, így a fantáziádra van bízva elég sok olyan dolog, ami elvész, ha egyszer csak előtted terem egy húsvér ember a maga puszta "halandóságával". Én speciel nem szentelnék az ilyennek túl sok energiát vagy időt, mivel alapvetően elveszi az idődet (bár még nagyon fiatalka vagy) az igazi, személyes, tartalmasabb kapcsolati módozatoktól....

26/F

2012. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

persze hogy nem lehetsz szerelmes valakibe, akivel még nem is találkoztál! mondhatod, hogy szereted, még érezheted is a szerelmet, de!!!!!!!! nem tudod ki iránt. akit szeretsz, az egy tévképzet. ugyan is, 0% az esélye hogy akit te magadnak elképzeltél látatlanban, az az a személy legyen, aki valójában. lehet h írtok egymásnak, hallod a hangját, esetleg webkamerán látod. de ez nem valóságos. !! lehet attól, hogy miután találkoztok, megszereted, valóban őt.

emellett ha találkoztok is, és még szeretnéd is, én nem vagyok a távkapcs híve. mert aki igazi kapcsolatot akar ápolni a szerelmével az azt élőben teszi, a karjaiban, fizikailag is, és eleve a dolgokat csak úgy lehet igazán átbeszélni, de leginkább: úgy lehet együtt átélni, ha együtt vagytok fizikailag... a többi csak tévképzet.

2012. júl. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kb 4 hónapig csak ismerkedtem vele, aztán jött az az érzés,hogy nekem ő kell,bármi áron is (ez kölcsönös)...és azóta 8 hónap eltelt, de nemhogy gyengülne az érzés, épp ellenkezőleg, egyre jobban szeretjük egymást és egyre inkább együtt akarunk lenni. Minden lehetőséget már kibombáztunk csakhogy beszélni tudjunk (msn,facebook,skype,cam,telefonon beszélgetés,sms). Már többször volt úgymond "rendes kapcsolatom", de ott egyiknél sem éreztem, hogy ennyire szeretném az illetőt. Egyszerűen megőrülünk, ha csak 1 napig nem hallunk a másik felől.
2012. júl. 12. 19:43
 4/13 anonim ***** válasza:

En 3 honapig jartam egyutt egy fiuval, o az orszag egyik vegeben lakott, en a masikban, soha nem talalkoztunk egymassal, csak msn-en meg fb-on beszelgettunk, ismerkedtunk.:) Azt gondoltam rola, hogy o a tokeletes ferfi, mindig olyan kedves volt, segitokesz meg erdeklodo, igy jol meg is voltunk, csak egymas hianya kikeszitett mindkettonket es nem tudtunk talalkozni, ugyhogy vege lett a dolognak... Kesobb kiderult, hogy nem is olyan volt, mint ahogy az az interneten kersztul nekem atjott, a valosagban teljesen mas ember volt.:/ Elobb mindenkeppen megkellene ismernetek egymast szemelyesen is, es aztan gondold at, hogy mit erzel valojaban. Szerintem..

18/L

2012. júl. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi idáig a kommenteket. Persze mi is szeretnénk fizikailag is ápolni a kapcsolatot (el sem tudjátok képzelni mennyire), de sajnos én még tanulok (+ a szüleim nem engednek ki hozzá, először muszáj neki idejönnie), ő most végezte el a fősulit és kezd dolgozni. Szóval egyikünk sem áll úgy anyagilag, hogy előkapunk pár 1000 eurót a repülőjegyre.
2012. júl. 12. 19:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Előzőeknek igazuk van. Érezheted hogy szerelmes vagy de ha találkozol vele biztos csalódni fogsz mert nem olyan lesz akit megálmodtál. Én nem lennék együtt olyannal akit még nem láttam és gépen vagy telefonon teljesen más mint élőbe. Ha pl cseteltek és bejön hogy mindig frappáns dolgokat ír vissza nem várhatod el tőle hogy élőbe is ilyen legyen mert cseten azért van idő gondolkodni is hogy mit írsz. Tehát ha a stílusába szeretsz bele az se biztos hogy ő.
2012. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Neverwalkalone ***** válasza:
ÉN is voltam ilyen szutiban a poén ott kezdődött amikor 4 hónap után se akart igazából találkozni, csak beszélt arról hogy jó lenne... Meg közben kiderült pár apróság is, amolyan hazugság félék. A lényeg hogy zakkant is volt szerintem. Beképzelt mindenfélét Rólam holott semmi nem volt igaz, vége lett pedig én bíztam a történetben, sok mindenkihez tudok alkalmazkodni, de ez nagyon gáz volt. Ja és Ő lépett le, mondván jobbat érdemlek. :D Káoszos egy 4 hónap volt. Kocsim is lett közben menni is tudtam volna, de valahogy mindig volt kifogása miért ne tegyem. (ő 19L én22F)
2012. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
jólvan drágám 1000sort is írhatsz arról, hogy milyen tökéletes! de be lehetne fogni, találkozni, és majd akkor meglátod. addig meg nem kell többet belegondolni a dologba. érezd ezt az érzést még amíg érzed, de majd ha találkoztok akkor fogsz tudni bármit is. ennnnnnnnnnnnyi
2012. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Persze, ezt én is tudom, hogy chaten van idő gondolkodni (bár elég gyorsan reagál a dolgaimra,szóval ahogy így elnézem néha cam-on, rögtön az első dolgot írja ami az eszébe jut)...egyébként mind a kettőnknek más az anyanyelve, szóval az angolt használjuk közösen. Ez is picit ledöbbentet,hogy vele folyamatosan eltudok 8órán át akármilyen témáról beszélni, tényleg akármiről, angolul, míg mással már fél óra is kínszenvedés. Nem is az van,hogy direkt leutánozz,azt mondja,hogy az a kedvence ami nekem, mert mindig neki "kell" felelnie ilyen kérdésre (csakhogy tudjam nem direkt mondja) először. Szóval tényleg úgy van, hogy minél jobban ismerjük egymást, annál több közös dolgot fedezünk fel (nem csak bebeszéljük magunknak)
2012. júl. 12. 19:54
 10/13 A kérdező kommentje:
De nálunk nem az van, hogy nem akarunk találkozni,vagy csak húzzuk halogatjuk. Mert tényleg nem. Ha csak 200-300km volna köztünk, már rég együtt lennénk. Csak tudod, az a baj, hogy több mint 5000km van...
2012. júl. 12. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!