Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiók, lányok: ez több volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiók, lányok: ez több volt mint vonzalom a részéről?

Figyelt kérdés
Történet: egy srác jelezte felém,h tetszem neki, többször szemeztünk, flört stb. egyszer egy buliban megcsókolt, ami kb. másfél óráig folytatódott. aztán elkerültük egymást, fél év múlva megint flörtölés, szemezés, de semmi több sajna, mert közben barátnője lett. míg a csajjal volt, velem is szemezett, közeledni próbált, minden délután eljött egy titkos találkahelyre. de sokan voltak ott, így nem beszélhettünk. azóta sem tudom, hogyan is viszonyulhatott hozzám. Szerintetek mi ment a fejében? fiúk is írjanak!

2012. szept. 30. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiók
2012. szept. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A naplójában, amit ír, tetszel neki. 189/antik fiók
2012. szept. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak testi vágy volt ami elég erős hogy vissza vissza térjen és szemezni akarjon meg ilyenek de nem volt mögötte érzelem amivel ugye megtartott volna téged :)
2012. szept. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. válaszoló voltam, fiú vagyok
2012. szept. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jól van már, késő van........de legalább több válasz jön.
2012. szept. 30. 00:22
 6/8 A kérdező kommentje:
sajna engem elég erősen megtartott, megszerettem.
2012. szept. 30. 00:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy akkor még kellettél neki, amikor a buli volt. Aztán talált jobbat nálad, te a háttérbe szorultál. És te vagy a pótlék, aki szóba jön, ha szakít a csajjal. Nem érdemes foglalkozni vele.

Kőkemény igazság, de ez van.

2012. szept. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azt nem hiszem, h talált jobbat, csak mást:) köszi!
2012. okt. 1. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!