Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy csaj, már régről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, már régről ismerem, nem tudom hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés
Annak idején amikor megismerte már beleszerettem. Az a baj anno megkérdeztem randizna-e velem de nem akart. Aztán azóta volt pasija akkor nem nagyon foglalkoztam vele, elnyomtam érzéseim. Az utóbbi időben megint fellángolt bennem a szerelem. Meg is mondtam neki, de nem igazan tudott vele mit kezdeni, utána furcsán viselkedett. Kis időre összevesztünk, vagyis ő küldött el, a fenébe de nagyon rondán, de miért nem tudom. Aztán újra felkeresett, de most azt mondta, hogy senkit sem akar, de közben a viselkedése, és a szövege alapján mást gondolok, de ha én lépek, nem jó, de ha hagyom őt és nem keresgetem, ő keres sokat, meg minden, szóval úgymond érdeklődik irántam. Megfordult a fejembe, hogy csak játszik velem, de csak nem olyan gonosz, hogy tudja hogy szerelmes vagyok és mégis szivatna... azt mondta sosem volt szerelmes, így talán nem érti mit érzek, vagy csak nem tud mit kezdeni velem, a dologgal, vagy egy rendes kapcsolattal? Szerintem nem vagyok közömbös teljesen a számára, tuti hogy el lehet valahogy csábítani, nincs olyan nő akit ne lehetne. Lehet csak nem vagyok elég tökös a dologhoz az a baja, mert a viselkedése alapján nem lehet tudni mit akar vagy sem.

2012. szept. 30. 22:50
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Kérem mellőzni a nem ide illő idétlen kommenteket , köszi..
2012. szept. 30. 22:58
 2/19 anonim válasza:
Ez egy nagyon szép filmbe illő történet lenne,ha összejönnétek.Barátságból szerelem.Sajnos ez nem mindig működik.Mivel nagyon régóta barátok vagytok,még ha be is jössz neki,nem hiszem,hogy össze akarna jönni,mert mint barát nagyon fontos vagy a számára.Ezért is küldött el,mert nem akarja,hogy ez megváltozzon.Éppen ezért keres,amikor nem keresed.Sokkal jobban megviseli az embereket egy barát elvesztése,mint egy pasijának/nőjének az elvesztése.Amint találsz egy olyan lányt,akivel éppen így elvagy,akkor rá fogsz jönni,hogy inkább a szerelem az,amibe szerelmes vagy.Rajongani mindig jó valakiért...
2012. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát igen filmbe illő, de én is így tippeltem a dolgot, a barátság, de viszont vannak gesztusai, dumái, meg dolgai amik mást sugallnak,amit szerintem barátságba sok.. vagy hogy fogalmazzak. Meg volt már féltékeny is egy tök feleslegesen is, amit megint nem értek.
2012. szept. 30. 23:31
 4/19 A kérdező kommentje:
Előző kommentben bocsi a fogalmazási hibákért, azért érthető. Az itt legnagyobb baj, hogy én annyira menthetetlenül szerelmes vagyok. Ez már nem simán tetszik, hanem lélekből fakad.
2012. szept. 30. 23:34
 5/19 anonim válasza:
Erre csak azt tudom mondani,hogy szeret uralkodni egy picit.Legtöbb lány ilyen a fiú barátaival.Féltékeny,ha annak van csaja vagy akár csak másik lány barát,mert akkor nem vele foglalkozik a pasi.Kedvesség gesztus pedig azért,mert viszonzod és ezt imádjuk.Szemét és félreérthető dolog,ez tény.De sajna ilyenek vagyunk.
2012. szept. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Uralkodás na az meglehet... Kedvességnél azért több szerintem, meg amiket néha szóba hoz vagy már hozott az túl megy barátságon. Akire féltékeny volt van barátja és a fodrászom, de csak kombinált ezerrel.
2012. szept. 30. 23:48
 7/19 anonim válasza:
De akkor mondj pl-t,hogy mit hozott szóba.Én majdnem lefeküdtem a legjobb barátommal,mind a ketten tudjuk,hogy több barátságnál,mégsem vagyunk együtt.Sokszor csókolóztunk már...de persze mióta mindkettőnknek van párja ez már nincs meg.Érdekesek az emberi kapcsolatok.Szerintem ne próbáld megérteni:)
2012. szept. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Konkrétan ő is ezt kérdezte lefeküdnék-e vele ha mind ketten unatkoznánk és senkink se lenne. Ez még azelőtt volt mielőtt vallottam, de úgy konkrétan nem került szóba hogy akkor nah. Mostanában meg minden szavam kifordítja, és sexre tereli témát, aztán hárít rám hogy én terelem.. Bezzeg most amikor utaltam a dologra, akkor ő nem olyan lány.. Megszólt h nagyon néztem a mellét(igaz én nem is emlékszem rá de meglehet), de utána meg tiszta zavarba volt ha ránéztem, vagy hozzászóltam.
2012. okt. 1. 00:06
 9/19 anonim válasza:
Hát barátom,akkor le akar feküdni veled,de nem tudja,hogy mi lenne utána.Hogyan viszonyulnátok egymáshoz meg ilyenek.Nálunk ugyan ez volt a helyzet...vedd le a lábáról,miután történt vmi úgy is megbeszélitek,hogy hogyan tovább.
2012. okt. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Na igen, én is erre gondoltam, de ahogy mondtam hogy arra kerül konkrét szó akkor hárít.. Valószínű attól fél meg marad-e utána barátság, vagy ha kapcsolat lenne, és vége lenne, elveszne-e a barátság. Ha rajtam múlik maradna utána is. Csak Így igazan nehéz levenni a lábáról ha így hárít. Nem ismeri be magának hogy akarná... Szóval ki kell tennem magamért, na de hogyan???? mert így nehéz, bár múltkor szerintem elszúrtam, mert felhívott magához, ürüggyel amiről nem sok szó esett, de könyörgöm ha egy pillantás, se egy véletlen érintést se ejt el anélkül mégse merek rámászni, ha nincs jel... Vagy mégis csak hülyítene? képes lenne egy lány ilyen gonoszságra akár direkt vagy úgy hogy észre se veszi mit tesz...?
2012. okt. 1. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!