Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lehet kevésbé szimpatiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lehet kevésbé szimpatikus egy csaj ha nem az általános "lányszokásai" vannak (programozó, focizik, karatézik, gamer)?

Figyelt kérdés

külsőre átlagos, normális lányra gondolok.

például ha lenne két, külsőre, értelmiségre egyforma lány, az egyik ilyen, a másik egy általánosabb érdeklődésű, inkább az utóbbit választanátok?



2012. szept. 29. 01:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem szimpatikus nekik, ha ilyen hülyeségeken stresszel (bocs!) :D
2012. szept. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
És légyszíves tényleg szokj le az ilyen buta kérdésekről (tessék: még csodálkozunk, miért kevesebb a nő ezeken a területeken, amikor MÉG MANAPSÁG is felmerülhet ilyen... hogy vajon szimpatikus-e?)
2012. szept. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Számomra szimpatikus .. több közös téma.

Ha még mongyuk karate helyett animefan lenne mégjobb lenne.

2012. szept. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mérnök infot tanulok, szakunkon is van jópár csaj, teljesen rendben vannak.
2012. szept. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen jó.

viszont karate helyett jönnöd kellene velem boksz edzésre,hogy valami hasznosat is tanulj ha már bunyó:).

talán ez a gamer dolog ami sántítana kicsit nekem.


a két egyforma közül mindenképpen a sportolót választanám.

2012. szept. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha lenne két külsőre és értelmi szempontból azonos lány, akkor mindkettő jó lenne.


Ha jól érzed magad a nem lányos szokásaiddal, akkor ne kételkedj, vállald magad, és minden oké lesz.

2012. szept. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Kedves, mondd már meg nekem mit jelent az, hogy "lányszokások"? L
2012. szept. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mos, főz, takarit, és a hímzés érdekli, emellett a szappanoperát. Fekötőt szeret hordani, meg működmöt, minirucit, és mindenre azt mondja, hogy "cuki"... imádja a rózsaszínt, és minden szellemi dolgot komoly erőfeszítéssel visszafog magában, nehogy okosabbnak tűnjön a fiúknál:DD
2012. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*fejkötöt vagy főkötöt tudom is én hogy hívják...:P
2012. szept. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
LoL. kösz XD L
2012. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!