Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit vegyek és mit csináljunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek és mit csináljunk évfordulónkon?

Figyelt kérdés

Október utolsó napján leszünk 1 éve együtt barátommal, már kb. mindent megkapott meg énis mindent megkaptam amit szeretünk, így már kifogytam az ötletekből..Meg nem is az ajándék a lényeg, hanem hogy valami program kéne ugy egésznapra. Tudnátok segíteni? :)

15/L



2012. okt. 6. 09:49
 1/7 Mókusgyilkos ***** válasza:

miért mindig tizenévesek kérdezik ezt meg? hát így h mondjuk az ember csúnya perverz szexjátékokat ?:D :D

vegyél 1 ajándék boltba 1 olyan igazi klasszikus piros masnit tedd a nyakadba és ezen kívül ne legyen rajtad semmi. a tökéletes ajándék. [feltéve h már megvolt a szex köztetek mert ha nem akk nyilván NEM kéne szüzességet adni ajándékba XD]

2012. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vegyél neki jegyeket focimeccsekre és mond h ezeket neked vettem, és elengedlek a haverjaiddal
2012. okt. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mókusgyilkos ***** válasza:
mondjon*
2012. okt. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szerintem nem azt a kérdést tettem fel hogy miért vagyok tizenéves bocs...;D Amúgy már volt, de én most valami komolyabbra gondoltam, légyszíves normális válaszokat adjatok. nem minden a szexről szól. (külömben is az az esti ajándékom...xDD)
2012. okt. 6. 09:54
 5/7 anonim ***** válasza:

15 évesnek mi a fenének kell szexelni? már bocs.

de te tudod, csak azért a hátrányaival sem ártana tisztában lenni. én érettebb fejjel már nem mennék bele szexbe hacsak nem nagyon komoly a kapcsolat, ami 15 évesen nem mondható el természetesen.

2012. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
najó nem kértem kommenteket, az válaszoljon aki valami értelmeset is tud írni, és tud segíteni nekem...:D
2012. okt. 6. 15:14
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nem kellene lehurrogni, mert o 15 eves es mar nem szuz. En is 15 eves voltam, mikor a parommal eloszor lefekudtem, es most punkosd hetfon leszunk 2 eve egyutt, mar a kezem is megkerte es meg csak 17 evesek vagyunk! Nem minden tizeneves egyforma, van aki csak bulizok es szexel, es van aki inkabb a komolyabb dolgokra koncentral...
2013. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!