Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy születnek párkapcsolatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy születnek párkapcsolatok?

Figyelt kérdés
Hogy ismerkednek az emberek? Én egy fiú a Marsról, fogalmam sincs ezekről. Ideje lenne már, lassan 24 leszek. Igaz, hogy már nem sokáig fogok élni, de akkor is! Érdekes lenne, lett volna, megtapasztalni a szerelmet. Amikor tényleg számít valaki. Az ölelésben, érintésben! Talán ezért élünk valamennyien.

2012. okt. 6. 19:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
hozza a postás...
2012. okt. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

most komolyan! Eddig hol éltél? Elzárva a külvilágtól a szahara közepén egyedül??


Azért ez így nagyon alap és hülye kérdés...hogy születnek...:)


2 ember kell hozzá 1 nő + 1 férfi, azok találkoznak valahol megismerkednek randizgatnak majd szex szerelem

2012. okt. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ja, lehet hülyeségnek tűnik, ámbár próbálkozások tömkelegével, ha csak ugyanarra jutsz, elbizonytalanodsz. Soha senkivel nem tudtam személyes, intim kapcsolatot kialakítani. Ezért kérdezem. Nem tudok semmit.
2012. okt. 6. 19:14
 4/22 anonim ***** válasza:
hát ez így elég szomorú
2012. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nyilván az. Bár, mindent meg lehet szokni. Elfogadtam már a problémámat, ami ennél fogva, megszűnt problémának lenni. Ezért is kérdeztem, hogy hogyan ismerkednek az emberek? Nem tudom egyáltalán. Nincs róla tapasztalatom. Csak érdekel. Ennyi.
2012. okt. 6. 19:18
 6/22 anonim ***** válasza:
57%

"hozza a postás..."


Dehogy! A gólya hozza... XD

2012. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:

boy likes girl + girl likes boy = sex

na de komolyan.. keress valakit, akit szeretsz inkább akarj találni valakit, aki viszont szeret és már nem is lesz szükséged kérdésekre.

2012. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem értem. Csak kíváncsi voltam az emberek szociáls hozzáállására. Mondtam, írtam, hogy semmit sem tudok erről. Azt tanácsolod, hogy legyek őszinte? Ő szinte őszinte. Hát, igen. A párkapcsolatban valami ilyesmi kell. Vagy egyáltalán a kapcsolatokban? Valószínű.

Isten tudja. Mennyit próbálkoztam én! Sokat? Na ja. Legalább 23X, 24x is minimum. Ezek meg? Elutasítottak.

Jó,most nyilván úgy tűnik, hogy elcsüggedtem, illetve, hogy mesüge vagyok. Dehogyis! Csak józanul felmérem a lehetetőségeket. Minden rendelkezésünkre áll, ebben a kérdésben. Elmúltam 23. Fiú vagyok. Prostituálódott nőszemélyek igénybe vételére sose vetemednék. A szexualitás nem hiányzik. Maga a hölgy társaság hiányzik, ami a másik megismeresében merül ki. Ez az egy. A törődés, amíg élek. Ha valakinek tudok segíteni. Ez a lényeg.

2012. okt. 6. 19:29
 9/22 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Mivel próbálkoztál eddig? Mi volt a "hiba"?
2012. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Mit tud bárki a szerelemről? Semmit. Semmit sem tudunk. És sem lehetek szakértő, ebben a kérdésben. Én nagyon nem srácok, lányok.

http://www.youtube.com/watch?v=aNzCDt2eidg

Szóljék e dal bármerre evezünk az élet zavaros vizein.

2012. okt. 6. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!