Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdeztem a lány barátomtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem a lány barátomtól, hogy párkapcsolatok terén mi a helyzet és?

Figyelt kérdés

És ő meg mondta, hogy taalááán egy picit meglepődve, hogy semmi, most csak egy pasi hiányzik neki, majd ha most elintézte az egyéb dolgait majd akkor esetleg elgondolkozik rajta. Szóval most másról szol az élete.


Végül is semmi komoly, csak kíváncsi vagyok, hogy ugye ezt én azért kérdeztem hogy tudjam mennyi esélyem lenne nála ha most mondtam volna hogy tetszik, szerencsémre nem kérdezte meg miért? hanem ugye ezt válaszolta. Na és ettől majd még később még majd elmondhatom neki hogy tetszik nem? Szóval az hogy ezt most megkérdeztem, ez erre nincs befolyással, ugye?


Mellékesen, valahogy éreztem a levegőben is hogy elég hülyén jött volna ki ha most elő állok ezzel, szóval szerencsémre nem tettem.


2012. szept. 2. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy akkor csak kéthetente egyszer randizzatok addig, amíg más foglalja le.:) A "randizz velem, bébi!" mondattal nyugodtan nyithatod a témát!:)
2012. szept. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdezni kell, hanem irányítani. Sokkal határozottabbnak kell lenned!
2012. szept. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!