Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bevalljam neki? Hogyan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki? Hogyan? (leszbikus téma)

Figyelt kérdés
Van egy nő, nagyon szeretem, és próbálok közeledni hozzá, de nem tudom eldönteni, hogy mit gondol rólam. Néha úgy érzem benne lenne, néha közömbös. Van barátja, de nem nagyon találkoznak és kicsit furcsa az egész. Én nem akarom feldúlni a kapcsolatukat, de ha elmondanám neki, lehet könnyebben tudnék tovább lépni, ha nemet mond, mert így bizonytalan. De lehet, hogy csak hülyét csinálnék magamból? Ha zavarban van előttem az azt jelentheti, hogy érez valamit? Elmondjam egyáltalán neki, és ha igen hogy mondjam el? Segítség, ti hogyan közeledtek egy lányhoz, hogyan valljátok be, ha szerettek valakit? 18/L.

2012. okt. 6. 23:12
 1/8 BlastNoise ***** válasza:
szerintem kevés az esélye hogy igent mond, mivel van barátja. mond meg neki azt nincs mit veszítened
2012. okt. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
jó kis téma, de pokolra jutok ha segítek... :D
2012. okt. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van zavarban előtted, mert feszélyezi a társaságod.. Elvégre ha barátja van nem lehet homoszex.!!Max biszex. Szerintem ne nagyon erőltesd... De ha úgy látod jónak, hogy baráttal rendelkező nőnek vallasz szerelmet, hát hajrá.:)
2012. okt. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az utolsónak: Persze, én nem mondtam, hogy ő leszbi és lehetne belőlünk valami, bár én is jártam fiúval, többel is, de mikor őt megismertem, minden megváltozott. Erre bármikor rájöhet az ember, hisz a szerelem egy összetett érzés, sosem lehet tudni mit hoz ki egy másik ember belőled, vagy azt sem lehet tudni, hogy egyáltalán érez-e valamit az a pasi iránt. Ha meg érez, akkor nemet mond, és én lezárom. Inkább áttenném a hangsúlyt arra, hogy valljam be neki? Mert szerintem tudnia kell, hogy van valaki, aki bármit megtenne érte és aki szereti...
2012. okt. 7. 09:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ebből a szempontból igen, jobb lenne bevallani, de mondjuk azért a korkülönbséget is nézd, mert ha alapból azt írtad hogy nő, én arra gondolok, hogy 30-35 éves. Na de ha huszonakárhány, akkor miért ne. Végül is, lehet a végén még kiderül, hogy kölcsönös a szimpátia.
2012. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
25 éves.:)
2012. okt. 7. 18:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha amúgy sem találkoztok sokat vagy nem olyan nagy barát, semmit nem veszíthetsz, ha az, akkor kicsit kockázatosabb, de valószínűleg elfogadja, még akkor is, ha ő nem így érez... Ha ez neked segít, tedd meg!
2012. okt. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem először mondd meg neki, hogy meleg vagy. A reajciójából valószínűleg le tudod szűrni, hogy ő az-e. De az is lehet, hogy ennek a hatására gondolkozik el magán, a volt barátnőm az én co-mnál jött rá magára.:) Egyébként azt tegyük hozzá, hogy ritka az olyan, hogy két leszbikus egymásnál talál magára, sőt nem is nagyon sikerül a "rádöbbentő leányzóval" összejönni, aminek a legtöbben örülnek utólag, lehet, hogy veled is így lesz!:) Azért attól óva intelek, hogy ha bizonytalan, akkor belemenj a játékba.
2012. okt. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!