Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet esélyem? (leszbikus téma)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem? (leszbikus téma)

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és beleszerettem egy idősebb lányba/nőbe (25). Van barátja, de néha úgy érzem 'úgy' néz rám... Nem nagyon beszélgetünk, nagyon ritkán, de sokszor néz, zavarba jön, ha mosolygok rá, stb. Néha meg direkt próbál kerülni, látom rajta, hogy alig bírja ki, hogy ne nézzen rám, és ez nem tudom azért van-e, mert próbálja magában elfojtani az érzést, mert érez valamit, vagy egyáltalán nem érdeklem és csak beképzelem magamnak a jeleket... Ha valaki volt hasonló helyzetben, vagy csak van véleménye, légyszi segítsetek, hogy bevalljam-e neki, vagy inkább hagyjam és felejtsek?
2012. szept. 29. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok segíteni, de azt elmondanám, hogy rengeteg nő szivesen kipróbálná egy másik nővel.
2012. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A "barát" az fiúbarát? :D
2012. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki ha úgy érzed van esélyed.
2012. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, a barát az fiú... de elég keveset találkoznak, meg nem úgy néz ki, mintha szerelmes lenne belé, inkább csak elvan vele. (szerintem).
2012. szept. 29. 23:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha az ember szerelmes sok mindent beképzel magának. Viszont az is lehet h jól látod a dolgolat. Sajnoz ez minden kapcsolatkezdés leg idegőrlőbb része.

Viszont az első nagyon jól írta h sok hetero csaj szvesen kipróbállná a szexet egy neki szimpatikus másik csajjal. Próba szerencse. Ha nem szerelmi vallomással kezded talán még össze is jöhet.

Ő tudja h lezbikus vagy?

2012. szept. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De én semmiféleképpen nem csak egy jó éjszakát szeretnék vele eltölteni... Talán az még jobban fájna, h kipróbálja velem, mert kíváncsi, aztán semmi többet nem akar. Bár ezt nem nézem ki belőle, ő nem ilyen... Azt konkrétan nem tudja, hogy leszbikus vagyok, de szerintem sejti abból, ahogy közeledek hozzá, és úgy érzem fél ettől az egésztől... Nem szeretném letámadni, de valahogy éreztetni szeretném vele a dolgokat...
2012. szept. 30. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!