Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok az nagy hátrány ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az nagy hátrány ha egy sráccal minden rendben de boldogtalan?

Figyelt kérdés
Azt mondják jól nézek kih jóképű vagyok,az egyetemen is sikereim vannak,vannak jó üzleti kapcsolataim,pénzt keresek,sok mindent megengedhetek magamnak,jó ruhákat vehetek,van lakásom,sokat utazhatok külföldre is,jó családból származom,büszke lehetek az őseimre...Ez a felsőközéposztálybeli "gondtalan" nagyvárosi élet eléggé hideggé,és talán sznobbá tett.-.- Pedig vannak barátaim,sokfelé eljárunk,és kapcsolataim is voltak már,de valahogy mindet egyfajta hideg felszínesség jellemezte. Meg úgy alapvetően úgy állok a világhoz mint egy hideg jégcsap,mintha be lennék fagyva. Még sosem éreztem szerelmet senki iránt,max az ösztönök irányítottak. Persze társaságban feloldódok,és jókat tudok nevetni,sokat szoktam nevetni. De nemvagyok boldog,megvan mindenem,de mégis azt érzem,h valami hiányzik,ürességet érzek magamban. Nem tartom magam se jó embernek,se rossznak,inkább olyan semleges hidegség jellemez,mintha jégből lenne a szívem.

2012. okt. 9. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem már az eleje "hátrány", én a csóró és vidám fiúkat szeretem. :)
2012. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jó, és igazából mi a kérdésed?
2012. okt. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem. Azért köszönöm válaszod. A többieknek is köszönöm,akik válaszolnak majd.
2012. okt. 9. 13:36
 4/12 anonim ***** válasza:
A pénz nem boldogít.
2012. okt. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit szeretnék tőled. Ha párkapcsolatot, akkor bizony hátrány lenne a ridegséged. De azt hiszem, ha szerelmes leszel, akkor ez változni fog.

Egy felszínes ismertségben nem zavarna, de egy dologban mégis. Jó eséllyel lenéznél engem. Ilyen barátok meg nem kellenek.

2012. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Talán azért vagy ilyen, mert a "te világodban" azok a dolgok számítanak, amiket felsoroltál. Érdekes módon érzéseket nem említettél. Na, az hiányzik neked! A gazdagok között mostanában nem trendi érzékenynek lenni, te erre vágynál, de talán nem mersz nyitni, mert akik körülvesznek, azok ezt nem értékelnék.
2012. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1. Vagyok. Régen talán(?) kicsit én is olyan voltam, mint te. Engem épp a "csóró és vidám" fiúk változtattak meg. :)


Talán veled is így lesz! :)

2012. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Gondolom a kapcsolataid is csak felszínesek, így unalmas lehet az élet. Lehet a magánéletedben is félsz belemélyedni egy-egy ismerkedésbe, ezért a szerelem is elkerül.

Igen, azt a jeget kell, hogy majd valaki felolvassza. :)

De lehet, hogy inkább magadnak kell elkezdened, hogy szerethető legyél.

Pl. Tehetnél néhány dolgot önzetlenül, minden nyereség nélkül, és ez már megdobogtatná a szíved.

2012. okt. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az a baj, hogy bár lenne bennem olyan, hogy na majd akkor én leszek az, aki boldoggá teszi, csak sajnos ez nem igazán szokott bejönni (láttam már rá példát).

Szerintem elöbb magadban kéne rendet tenni, mert különben rámehet egy kapcsolat, akármennyire szeretitek is egymást.

Persze elképzelhető, hogy pont egy kapcsolat oldaná meg a helyzeted, de jobb, ha egyedül is boldog vagy, nem pedig függsz valaki mástól.

2012. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sztem egyedül te tudsz ezen valtoztatni. Gondold at, hogy mi az, ami zavar, amit maskepp akarsz csinalni, es csinaldd maskepp. Keress magadnak hobbit, probalj ki uj dolgokat, jarj olyan közegbe, ahol nem a te "fajtad" van (ertsd jol).

Keress valamit, ami boldogga tesz. :)

2012. okt. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!