Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavar Titeket lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar Titeket lányok, ha egy srác SOVÁNY?

Figyelt kérdés

Tehát nem a hagyományos értelemben vett vékonyakról, vagy nem kidolgozott izomzatú hímneműekről beszélek, hanem akik valaminek köszönhetően csontsoványak (esetemben betegség). Nem vagyok magas, ellenben annál is soványabb; mennyi az esélye, hogy nem a stílusom, vagy a pofázmányom miatt utasított vissza a nők nagy része, hanem emiatt a testalkat miatt?


Mellesleg edzem fél éve (meg előtte is, csak kevesebbet), kb. semennyire nem látszik. És nem ám p*nalegyezésről van szó...



2012. aug. 31. 19:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
betegség, nem te tehetsz róla. csak a felszínes pitsák fognak esetleg elhajtani
2012. aug. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
no problem,féltégla a táskába és go!
2012. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#2: A szél nem kap fel, ellenben ha nekem kellene felkapnom a nőt, lehet, hogy bef*snék.
2012. aug. 31. 19:29
 4/20 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy oldalról szinte nem is látszom.
2012. aug. 31. 19:30
 5/20 anonim ***** válasza:

Milyen betegséged van, ha nem túl intim kérdés?

Egyébként ha vkit megszeretek, akkor nem érdekel, hogy sovány, vagy éppen kövér.

2012. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem valamiért pont a csont sovány fiúk jönnek be a legjobban. Persze a normál testalkatúak is, de a túl izmosak valahogy taszítanak.
2012. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Sokmindentől függ. Valakinek jól áll, valakinek nem. Sosem volt kifejezetten vékony párom, nekem nem jön be, valakinek viszont ez tetszik jobban. Jelenlegi párom nem kifejezetten macis, de kicsit erősebb csontozatú, kicsit izmos (nem kigyúrt).

Van egy közös haverunk, aki csont és bőr, de nagyon jófej gyerek és a külsője is rendben van, ad magára. Ha ő próbálkozott volna elsőként, akkor lehet nem utasítottam volna vissza, dehát a párom (szerencsére) előbb jött. :)

2012. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"oldalról nem is látszom"

XD

2012. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, mivel a külső fog meg, ez sok lányt nem indít be, ez igenis lehet ok, de ez még nem jelenti azt, hogy nem találhatsz egy kedves jófej barátnőt.
2012. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

3.: Privát.


5.: Nem tartanak rondának arcra, de az összképet nagyon lerontja a soványság.

2012. aug. 31. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!